Ankara Keçiören Özel Kart Bilim Etüt Ve Eğitim Merkezi

Bu kursu paylaş
1 Yorum

ÖZEL KART BİLİM ETÜT VE EĞİTİM MERKEZİ

keçİören, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL KART BİLİM ETÜT VE EĞİTİM MERKEZİ, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2976 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL KART BİLİM ETÜT VE EĞİTİM MERKEZİ, 464 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 Temmuz 2015  Etüt Merkezi olarak açılmış olan kurumumuz 3 yıldır resmi olarak eğitim vermeye devam etmektedir.İleri Düzey Sınavlara Hazırlık yaptıran kurumumuz Tecrübeli Dershane Öğretmenleri Tarafından Kişisel Gelişim olarak Eğitim vermektedir.Kadrosuna güvenen ,Başarı odaklı Çalışan ,Dürüst ve Güvenilir  bir kurum olmuştur. Tyt ,Ayt ve Lgs   Alanında  dersler verilmektedir.2019 yılında Aktepe Limit Kişisel Gelişim olarak devam etmektedir.

Fotoğraflar
ÖZEL KART BİLİM ETÜT VE EĞİTİM MERKEZİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
YGS  sınavının yeni ismi olan TYT sınavı için 2018-2019 eğitim dönemi kursumuz
10 Eylül 2018 - 1.06.2019  tarihleri arasında yapılacaktır.
LGS  sınavı için hafta sonu 2 gün ve hafta içi 2 gün olmak üzere haftada 18  ders saati verilecek olup , eğitim programımız 38 hafta sürecektir.Sınıflarımız 12 kişilik ve  kontenjanımız sınırlıdır.
Eğitim Süresi 38 Hafta olarak TYT ve AYT Kurs Düzenlenecektir.2018-2019 Eğitim Fiyatlarımız Sınıf ,Okul Başarı Puanı ve Seçilecek Haftalık Ders Saati  bakımından farklılık gösterecektir. Daha Detaylı Bilgi için bizimle irtibata geçiniz.
Her Ders için Etüt verilebilmektedir.
Kurs süresi 38 Hafta olup Hafta da  18 ders saati olacak şekilde hem okul derslerine destek programı hem de YKS sınavına hazırlık dersleri olacak şekilde iki program ile 12 kişilik sınıflar oluşturulacaktır.Kontenjanımız sınırlıdır.Başarı Puanına göre ücret belirlenecektir.

Yorumlar
Zeynep Büşra ÖZARSLAN
kursbudur ailesine teşekkür ederim. aradığım kursu buldum.
30.07.2018