Ankara Keçiören Pi Eğitim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pİ EĞİTİM

keçİören, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pİ EĞİTİM, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2973 kurs/özel ders verenden 129 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pİ EĞİTİM, 586 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TÜM BRANŞLARDA VE SEVİYE GRUPLARINDA EĞİTİM DESTEĞİ
6 KİŞİLİK SINIFLARDA MASA BAŞI EĞİTİM SİSTEMİ
HER HAFTA DENEME SINAVLARI
SINAV SONUÇLARINA GÖRE DEĞİŞEN AKTİF SEVİYE GRUPLARI
SINIRSIZ ETÜT VE BİRE BİR DERS İMKANI
SINAV VE ÖDEV CEZALARI
HER ŞEYİ DENEMİŞTİ "Pİ" ŞEY DIŞINDA, BAŞARMAK İÇİN SİZE BİR "Pİ" YETER.

Fotoğraflar
Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM Pİ EĞİTİM

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

Çocuklar İçin İngilizce Nedir?

Yabancı dil eğitimi 3 yaşından önce başlamalı. Genellikle bir dilin etkin bir şekilde kullanımı 4 yaşı itibariyle mümkün oluyor ancak 3 yaş öncesi çocuklar bir yabancı dile ne kadar fazla maruz kalırlarsa bu dili konuşmaları o kadar kolay oluyor. 0-3 yaş arasındaki bebekler bile ana dili dışında bir yabancı dile maruz kalırsa “aynı anda öğrenme” denilen yöntem ile her iki dili de öğrenebiliyor. Dolayısı ile doğumdan itibaren yabancı dil eğitimi, en azından bebeği öğretilmek istenen dile maruz bırakarak, onunla konuşarak ve müzik dinleterek başlatılabiliyor. Bebeklere söylenebilecek ya da dinletilecek İngilizce ninni bile onların bu dili hafızalarına kaydetmelerini sağlıyor.

İngilizce eğitime bu yaşlarda başlanmadı ise de geç kalınmış sayılmaz. Dil öğrenme yetkinliği ilerleyen yaşlarda da devam ediyor. Örneğin, 5 yaşındaki çocuk yabancı dil konuşulan bir anaokuluna gönderilirse, daha önce dil öğrenmeye başlayan çocuklarla arasındaki farkı hızla kapatabiliyor.

Bu süreçte aileler çocuklarına nasıl yardımcı olabilir?  

1.      Yaşlara göre şöyle farklı teknikler kullanılabilir; henüz konuşamayan bir bebeğe İngilizce konuşarak, müzik dinleterek ve ninni söyleyerek eğitime başlanabilir.

2.      Kelimeleri söyleyen bir çocuğa ise her gün İngilizce bir kelime öğretin. Çocuğun yaşına göre geliştirdiği yetkinliklere göre seviye, eğlenceli yollarla arttırılabilir.

3.      Çocuğun İngilizceye maruz kalacağı rahat bir ortam yaratın. Televizyonda çocuğunuza uygun İngilizce bir şov bulup dinlemesini sağlayın. Sesler, kelimeler yavaş yavaş çocuğunuzun kalıcı hafızasına yerleşecek. Önereceğim programlar arasında: Disney Channel, Jojo, Cartoon Network kanallarındaki programlar var.

4.      İngilizce eğitim seti edinin. Arabada, evde nerde olursanız olun seti açarak çocuğunuzun İngilizce kelimeleri sizinle birlikte tekrar etmesini sağlayın.
Verilen Kursların Ayrıntıları
HAFTALIK 30 SAATE YAKIN DERS PROGRAMI
HER HAFTA DENEME SINAVI
YOĞUN DERS TRAFİĞİ VE ÖDEV KONTROLÜ
UZMAN ÖĞRETMEN KADROSU
20 YILLIK TECRÜBE