Ankara Mamak Bektaşlar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BEKTAŞLAR

mamak, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Üniversite Dersleri

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BEKTAŞLAR, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2640 kurs/özel ders verenden 1958 . sıradadır. Başta Üniversite Dersleri olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. BEKTAŞLAR, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MERHABALAR  AYT DERSLERİ İLE İLGİLİ SIKINTISI OLANLARA YARDIMCI OLABİLİRİM


Üniversite Dersleri Nedir?

Üniversite derslerine yönelik verilen kurstur.
Özel ders hizmetlerinde öğretmen öğrencinin kapasitesini,hazırbulunuşluluğunu gözlemler ve konuyu o düzeye göre anlatır.Geleneksel sınıf ortamında ise her öğrencinin bilgi ve algılama düzeyinin farklı olmasından dolayı konu işlenirken öğrencinin konuyu kolay ya da zor bularak ilgisinin dağılmasına yol açar. Dersin herhangi bir anında ilgisi kaybolan öğrenci tekrardan motive olmakta zorlanır ve dersi anlayamaz.
Öğrenci özel ders hizmetlerinde öğretmenin sorduğu soruların tek muhattabı konumundadır. Bu yüzden derslere olan ilgisi daima aktif olur.Geleneksel sınıf ortamındaysa sorular ile bütün talebelerin ilgi ve motivasyonunu canlı tutmak zor bir iştir.
Geleneksel sınıf ortamında işlenen konu ile ilgili bir ve ya birden fazla soru çözülürken özel ders hizmetlerinde konu hakkındaki en ucu açık sorulara kadar yer verilir. Konunun ulaşabileceği en zor kısımlara kadar değinilmesi nedeniyle özel dersler talebeye kendine güven verir.

Verilen Kursların Ayrıntıları