Ankara Mamak Coach Negiz Spor Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Coach Negiz Spor Akademisi

mamak, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tekvando Kursu , Cimnastik Kursu , Kickboks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Coach Negiz Spor Akademisi, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 246 . sıradadır. Başta Tekvando olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Coach Negiz Spor Akademisi, 147 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Coach Negiz Spor Akademisi, taekwondo, kickboks ve cimnastik alanlarında hizmet vermektedir.
Her biri alanında milli sporcu, türkiye şampiyonu ve uluslararası müsabakalarda derece almış, Spor Akademisi mezunu antrenörleriyle hem profesyonel anlamda şampiyon sporcu yetiştiren bir spor kulübüdür.
Coach Negiz Spor Akademisi önce iyi insan sonra iyi sporcu yetiştirmeyi hedeflemektedir.Sporcularımızın temel bir spor egitimi, sporu ve spor yapmayı bir alışkanlık haline getirmelerini, disipli ve düzenli bir şekilde yapmaları ve gelişim süreçlerini hızlandırıp sağlamlaştırmasını amaçlamaktadır.
Taekwondo
Antrenmanlarımız iki grup halinde yapılmaktadır.
I.Grup - (Salı, Perşembe 19:00-20:30 Cumartesi 13:00-14:30)Başlangıç seviyesi olup temek esneklik, dayanıklılık, koordinasyon ve tekvandoya yönelik özel beceri çalışmaları
II.Grup - (Pazartesi, Çarşamba, Cuma 19:00-20:30) Müsabık sporcu antrenmanı olup, ulusal ve uluslarası müsabakalara hazırlanan içerisinde milli takım sporcularının da oldugu profesyonel tekvando antrenmanıdır. Teknik-Taktik gelişimi, Müsabaka stratejisi, dayanıklılık, hız, koordinasyon, genel kuvvet, özel kuvvet ve yarışma psikolojisinin gelişimini esas alan çalışmalar yapılmaktadır.
Kickboks
(Salı, Perşembe, Cumartesi 20:30-22:00)
Kickboks antrenmanlarında tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz, yüksek kalori yakabileceğiniz, koordinasyonu geliştiren, vücuttaki yağ oranınızı azaltıp kas oranınızı artırabileceğiniz bir dersi sizlere sunuyoruz..
Cimnastik
(Cumartesi, Pazar 11:00-12:00)
4-8 yaş arası çocukların geldiği fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan, denge, kuvvet, çabukluk, esneklik, kontrol ve bedeni bilinçli bir şekilde kullanabilme aynı zamanda fiziki olarak estetik bir duruş ve görüntü sağlayan, vücuttaki boy ve kilo endeksini dengeleyen tüm sporların temeli olan, temel cimnastik egitimi vermekteyiz.
Eğitmenlerimiz;
Taekwondo
Ali İhsan Negiz,
Ankara, Türkiye ve Uluslararası Şampiyon,
Milli Sporcu,
Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümü mezunu,
Taekwondo 3.Kademe antrenör
Kickboks
Üsküdar Kurt
Türkiye Şampiyonu Milli Sporcu,
Milli Takım Antrenörü
Kickboks 3.Kademe Antrenör
Cimnastik
Melisa Filiz Kelleci
Türkiye Şampiyonu,
Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük bölümü mezunu,
Cimnastik 1.Kademe Antrenör
Ankara Mamak - Coach Negiz - Savunma SanatlarıVerilen Kursların Ayrıntıları