Bu kursu paylaş
0 Yorum

MİTHAT ÖZDEMİR

mamak, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
MİTHAT ÖZDEMİR, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 08.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1544 kurs verenden 419 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. MİTHAT ÖZDEMİR, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Merhaba,
Ben 13 yıl özel okul tecrübesi olan ilköğretim matematik öğretmeniyim. Dokuz eylül üniversitesi (iİZMİR) mezunuyum. 5-6-7-8. sınıf derslerine yardımcı olarak özel ders verebilirim. Ayrıca yaz aylarından teog-1 konuları hazırlık kursu yapabiliriz. yıllarca  TEOG hazırlık sınıflarında derse girdim. Onlarca öğrencimi en güzel liselere yerleştirdim. Ayrıca  düşük seviye öğrencilere sadece ygs kursu uygun fiyata verebilirim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba, Ben 13 yıl özel okul tecrübesi olan ilköğretim matematik öğretmeniyim. Dokuz eylül üniversitesi (iİZMİR) mezunuyum. 5-6-7-8. sınıf derslerine yardımcı olarak özel ders verebilirim. Ayrıca yaz aylarından teog-1 konuları hazırlık kursu yapabiliriz. yıllarca TEOG hazırlık sınıflarında derse girdim. Onlarca öğrencimi en güzel liselere yerleştirdim.

Yorumlar