Ankara Mamak Özel Akyıldız Bilgisayar-İngilizce Ve Meslek Eğitim Kursları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL AKYILDIZ BİLGİSAYAR-İNGİLİZCE VE MESLEK EĞİTİM KURSLARI

mamak, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , On Parmak Kursu , Hasta Kabul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL AKYILDIZ BİLGİSAYAR-İNGİLİZCE VE MESLEK EĞİTİM KURSLARI, ANKARA MAMAK ve civarında hizmet vermekte olup 22.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2763 kurs/özel ders verenden 1299 . sıradadır. Başta Bil. İşletmenliği olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL AKYILDIZ BİLGİSAYAR-İNGİLİZCE VE MESLEK EĞİTİM KURSLARI, 74 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel AKYILDIZ BİLGİSAYAR-İNGİLİZCE MESLEK EĞİTİM KURSU : 20 yıllık tecrübeye sahip olup, alanlarımızda tecrübeli eğiticilerle  ders verilmektedir.


Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

Bil. İşletmenliği Nedir?

Bilgisayar işletmeni, kamu kurumlarında bulunan bilgisayarların bakımını ve düzenlemesini yapan kişidir. Atama yolu ile bu mesleğe dâhil olurlar. Onarım ve bakım elemanı olarak bilgisayar üzerinde bulunan tüm Office programlarına dair bilgilerinin olması gerekir.
Bilgisayar işletmeni olma şartları arasında öncelikle MEB onaylı bir bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak vardır. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası MEB onaylı kurslardan alınabildiği gibi lise ya da üniversite eğitiminiz esnasında bilgisayar içerikli herhangi bir ders aldıysanız bunu belgelendirmeniz halinde sertifika sahibi sayılırsınız. Dersi alma yılınız, dersin kredisi ya süresinin bir önemi yoktur. Daha sonrasında ise geliştirilmiş işlemler bakımından sertifikanız verilirken atama için KPSS puan şartı aranacaktır. En az 70 olanlar genel tercihlerde sıralamaya girmeye hak kazanacaktır. Bu şartları sağlıyorsanız 6225 bilgisayar işletmenliği kodu olan kadrolar arasında tercih yapabilirsiniz. Bunun için lisans ve önlisans mezunu olan adaylardan bir alım yapılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
ÖN MUHASEBE, ZİRVE , ETA7 PROGRAMLARI tecrübeli eğiticilerle anlatılmaktadır.
Özel AKYILDIZ BİLGİSAYAR-İNGİLİZCE MESLEK EĞİTİM KURSU : 20 yıllık tecrübeye sahip olup, alanlarımızda tecrübeli eğiticilerle ders verilmektedir.