Ankara Etimesgut Meb Özel Ankara Şelale Müzik Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ

etİmesgut, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bateri Kursu , Yan Flüt Kursu , Şan Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 25.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2070 kurs/özel ders verenden 954 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ, 219 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ
1998 yılında İstanbul da temelleri atılan Müzik Merkezimiz; Batı Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, konservatuvar’a hazırlık alanlarında eğitim vermektedir.
Kadromuzda bulundurduğumuz müzik eğitim fakültesi ve konservatuvar mezunu öğretmenler ile müziğin çeşitli dallarında her seviyede eğitim vermekteyiz. Bu güne kadar bir çok öğrenci yetiştirmiş olan merkezimiz sizlere her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tüm canlıların yaşam kaynağı olan su, şelale müzik merkezi’ne de ilham kaynağı olmuş, su gibi duru, temiz, kaliteli eğitim ile hizmetinizde olmaktan haz duymaktadır.

Fotoğraflar
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ

Verilen Kursların Ayrıntıları
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ 1998 yılında İstanbul da temelleri atılan Müzik Merkezimiz; Batı Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, konservatuvar’a hazırlık alanlarında eğitim vermektedir. Kadromuzda bulundurduğumuz müzik eğitim fakültesi ve konservatuvar mezunu öğretmenler ile müziğin çeşitli dallarında her seviyede eğitim vermekteyiz. Bu güne kadar bir çok öğrenci yetiştirmiş olan merkezimiz sizlere her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Yorumlar