Bu kursu paylaş
0 Yorum

MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ

etİmesgut, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Özel Ders , Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Şan Kursu , Bateri Kursu , Yan Flüt Kursu , Piyano Kursu , Keman Kursu

Kurs Veren Hakkında
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ
1998 yılında İstanbul da temelleri atılan Müzik Merkezimiz; Batı Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, konservatuvar’a hazırlık alanlarında eğitim vermektedir.
Kadromuzda bulundurduğumuz müzik eğitim fakültesi ve konservatuvar mezunu öğretmenler ile müziğin çeşitli dallarında her seviyede eğitim vermekteyiz. Bu güne kadar bir çok öğrenci yetiştirmiş olan merkezimiz sizlere her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tüm canlıların yaşam kaynağı olan su, şelale müzik merkezi’ne de ilham kaynağı olmuş, su gibi duru, temiz, kaliteli eğitim ile hizmetinizde olmaktan haz duymaktadır.

Fotoğraflar
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ

Verilen Kursların Ayrıntıları
MEB ÖZEL ANKARA ŞELALE MÜZİK MERKEZİ 1998 yılında İstanbul da temelleri atılan Müzik Merkezimiz; Batı Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, konservatuvar’a hazırlık alanlarında eğitim vermektedir. Kadromuzda bulundurduğumuz müzik eğitim fakültesi ve konservatuvar mezunu öğretmenler ile müziğin çeşitli dallarında her seviyede eğitim vermekteyiz. Bu güne kadar bir çok öğrenci yetiştirmiş olan merkezimiz sizlere her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Yorumlar