Bu kursu paylaş
3 Yorum

Diplomat Akademi

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Arapça Kursu , Fransızca Kursu , İtalyanca Kursu , Japonca Kursu , İbranice Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Çince Kursu , Korece Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , GMAT Kursu , GRE Kursu , İş İngilizcesi Kursu , SAT Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , YÖS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Diplomat Akademi, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1550 kurs verenden 88 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 23 farklı kurs vermektedir. Diplomat Akademi, 225 gelen talepten 103 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Okulumuz öğrencilerin ihtiyaçlarını analiz eder ve kişiye özel çözümler sunar. Öğrencinin bütçe, zaman, hedefleri ve diğer talepleri doğrultusunda, grup, sınıf ya da özel ders seçeneklerini sunar. Sadece, İngilizce  nin dışındaki tüm dünya dilleri için küçük grup dersleri ya da bire bir ders verilmektedir.

Genel İngilizce programında Avrupa Dil Portfolio’su kriterleri doğrultusunda öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir, özel ya da grup dersleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Öğrenci, bireysel gelişimini Avrupa Dil Portfolio’sunu kullanarak bizzat kendisi takip eder.
Grup dersleri; Dersler Maksimum 12 kişilik sınıflar da benzer yaş ve benzer seviyedeki öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda yapılır.
Hafta içi akşam Pazartesi, Carşamba ve Cuma 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 3 gün
Hafta içi akşam Salı Perşembe 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu sabah 09:30 - 13:30 arası 5 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu öğle 14:30 - 18:30 arası 5 ders, haftada 2 gün
Hızlandırılmış eğitim programımız 80 derste tamamlanır . 1 ay süren bir eğitim verilir.
Hafta içi sabah 09:30 13:30 (5 ders saati eğitim verilir ) Haftada 4 gün

Birebir özel dersler özellikle konuşma becerilerin en hızlı arttırmak isteyenler için uygun olmaktadır. Intensive Interactive Speaking System (IISS) programında her seviye 36 ders saatinde tamamlanmaktadır.
Özel Dersler Öğrenci ve öğretmenin zamanlarına en uygun olacak şekilde planlanır. Özel ya da grup derslerinde öğrenci seviye tespit sınavına alınarak ona en uygun kurdan başlatılır ya da özel ders saati belirlenir.

Eğitim Sonunda;

Her aşamada daha akıcı konuşursunuz
Avrupa Dil Pasaportu sahibi olursunuz
İngilizce iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız
Kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanırsınız

Fotoğraflar
Diplomat Akademi Diplomat Akademi Diplomat Akademi Diplomat Akademi Diplomat Akademi

Verilen Kursların Ayrıntıları
Okulumuz öğrencilerin ihtiyaçlarını analiz eder ve kişiye özel çözümler sunar. Öğrencinin bütçe, zaman, hedefleri ve diğer talepleri doğrultusunda, grup, sınıf ya da özel ders seçeneklerini sunar. Sadece, İngilizce nin dışındaki tüm dünya dilleri için küçük grup dersleri ya da bire bir ders verilmektedir. Genel İngilizce programında Avrupa Dil Portfolio’su kriterleri doğrultusunda öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir, özel ya da grup dersleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Öğrenci, bireysel gelişimini Avrupa Dil Portfolio’sunu kullanarak bizzat kendisi takip eder. Grup dersleri; Dersler Maksimum 12 kişilik sınıflar da benzer yaş ve benzer seviyedeki öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda yapılır. Hafta içi akşam Pazartesi, Carşamba ve Cuma 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 3 gün Hafta içi akşam Salı Perşembe 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 2 gün Hafta sonu sabah 09:30 - 13:30 arası 5 ders, haftada 2 gün Hafta sonu öğle 14:30 - 18:30 arası 5 ders, haftada 2 gün Hızlandırılmış eğitim programımız 80 derste tamamlanır . 1 ay süren bir eğitim verilir. Hafta içi sabah 09:30 13:30 (5 ders saati eğitim verilir ) Haftada 4 gün Birebir özel dersler özellikle konuşma becerilerin en hızlı arttırmak isteyenler için uygun olmaktadır. Intensive Interactive Speaking System (IISS) programında her seviye 36 ders saatinde tamamlanmaktadır. Özel Dersler Öğrenci ve öğretmenin zamanlarına en uygun olacak şekilde planlanır. Özel ya da grup derslerinde öğrenci seviye tespit sınavına alınarak ona en uygun kurdan başlatılır ya da özel ders saati belirlenir. Eğitim Sonunda; Her aşamada daha akıcı konuşursunuz Avrupa Dil Pasaportu sahibi olursunuz İngilizce iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız Kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanırsınız

Yorumlar
Muhammed Kadir
Derslerimize devam ediyoruz ve başarılı bir sonuç alacağımıza inanıyorum.
12.05.2018
Ela Nur
Dersleriniz ne zaman başlıyor 2017 eylül yds sine dersler yetişir mi?
05.06.2017
Eylül ATALAY
Kaliteli eğitim, uzman hocalar.. Daha ne olsun. Amerikan Time a gidince toefl sınavının korkulacak birşey olmadığını gördüm... Teşekkür ederim
05.01.2018