Bu kursu paylaş
3 Yorum

American Time Ankara

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Korece Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Japonca Kursu , Çince Kursu , Fransızca Kursu , İbranice Kursu , İspanyolca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , İngilizce Kursu , İtalyanca Kursu , Arapça Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , IELTS Kursu , TOEFL Kursu , YÖS Kursu , SAT Kursu , YDS Kursu , GMAT Kursu , GRE Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
American Time Ankara, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1411 kurs verenden 58 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 23 farklı kurs vermektedir. American Time Ankara, 226 gelen talepten 47 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Okulumuz öğrencilerin ihtiyaçlarını analiz eder ve kişiye özel çözümler sunar. Öğrencinin bütçe, zaman, hedefleri ve diğer talepleri doğrultusunda, grup, sınıf ya da özel ders seçeneklerini sunar. Sadece, İngilizce  nin dışındaki tüm dünya dilleri için küçük grup dersleri ya da bire bir ders verilmektedir.

Genel İngilizce programında Avrupa Dil Portfolio’su kriterleri doğrultusunda öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir, özel ya da grup dersleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Öğrenci, bireysel gelişimini Avrupa Dil Portfolio’sunu kullanarak bizzat kendisi takip eder.
Grup dersleri; Dersler Maksimum 12 kişilik sınıflar da benzer yaş ve benzer seviyedeki öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda yapılır.
Hafta içi akşam Pazartesi, Carşamba ve Cuma 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 3 gün
Hafta içi akşam Salı Perşembe 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu sabah 09:30 - 13:30 arası 5 ders, haftada 2 gün
Hafta sonu öğle 14:30 - 18:30 arası 5 ders, haftada 2 gün
Hızlandırılmış eğitim programımız 80 derste tamamlanır . 1 ay süren bir eğitim verilir.
Hafta içi sabah 09:30 13:30 (5 ders saati eğitim verilir ) Haftada 4 gün

Birebir özel dersler özellikle konuşma becerilerin en hızlı arttırmak isteyenler için uygun olmaktadır. Intensive Interactive Speaking System (IISS) programında her seviye 36 ders saatinde tamamlanmaktadır.
Özel Dersler Öğrenci ve öğretmenin zamanlarına en uygun olacak şekilde planlanır. Özel ya da grup derslerinde öğrenci seviye tespit sınavına alınarak ona en uygun kurdan başlatılır ya da özel ders saati belirlenir.

Eğitim Sonunda;

Her aşamada daha akıcı konuşursunuz
Avrupa Dil Pasaportu sahibi olursunuz
İngilizce iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız
Kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanırsınız

Fotoğraflar
American Time Ankara American Time Ankara American Time Ankara American Time Ankara American Time Ankara

Verilen Kursların Ayrıntıları
Okulumuz öğrencilerin ihtiyaçlarını analiz eder ve kişiye özel çözümler sunar. Öğrencinin bütçe, zaman, hedefleri ve diğer talepleri doğrultusunda, grup, sınıf ya da özel ders seçeneklerini sunar. Sadece, İngilizce nin dışındaki tüm dünya dilleri için küçük grup dersleri ya da bire bir ders verilmektedir. Genel İngilizce programında Avrupa Dil Portfolio’su kriterleri doğrultusunda öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir, özel ya da grup dersleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Öğrenci, bireysel gelişimini Avrupa Dil Portfolio’sunu kullanarak bizzat kendisi takip eder. Grup dersleri; Dersler Maksimum 12 kişilik sınıflar da benzer yaş ve benzer seviyedeki öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda yapılır. Hafta içi akşam Pazartesi, Carşamba ve Cuma 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 3 gün Hafta içi akşam Salı Perşembe 18:45 - 21:45 arası 4 ders, haftada 2 gün Hafta sonu sabah 09:30 - 13:30 arası 5 ders, haftada 2 gün Hafta sonu öğle 14:30 - 18:30 arası 5 ders, haftada 2 gün Hızlandırılmış eğitim programımız 80 derste tamamlanır . 1 ay süren bir eğitim verilir. Hafta içi sabah 09:30 13:30 (5 ders saati eğitim verilir ) Haftada 4 gün Birebir özel dersler özellikle konuşma becerilerin en hızlı arttırmak isteyenler için uygun olmaktadır. Intensive Interactive Speaking System (IISS) programında her seviye 36 ders saatinde tamamlanmaktadır. Özel Dersler Öğrenci ve öğretmenin zamanlarına en uygun olacak şekilde planlanır. Özel ya da grup derslerinde öğrenci seviye tespit sınavına alınarak ona en uygun kurdan başlatılır ya da özel ders saati belirlenir. Eğitim Sonunda; Her aşamada daha akıcı konuşursunuz Avrupa Dil Pasaportu sahibi olursunuz İngilizce iletişim kurmanın keyfini yaşarsınız Kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanırsınız

Yorumlar
Muhammed Kadir
Derslerimize devam ediyoruz ve başarılı bir sonuç alacağımıza inanıyorum.
12.05.2018
Ela Nur
Dersleriniz ne zaman başlıyor 2017 eylül yds sine dersler yetişir mi?
05.06.2017
Eylül ATALAY
Kaliteli eğitim, uzman hocalar.. Daha ne olsun. Amerikan Time a gidince toefl sınavının korkulacak birşey olmadığını gördüm... Teşekkür ederim
05.01.2018