Ankara Merkez Birlik Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİRLİK SÜRÜCÜ KURSU

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİRLİK SÜRÜCÜ KURSU, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1734 kurs verenden 846 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. BİRLİK SÜRÜCÜ KURSU, 53 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Siz de Birlik Sürücü Kursu'ndan ehliyet almanın farkını yaşayın… Birlik Sürücü Kursu'nda ehliyet sahibi olurken ömrünüz boyunca direksiyon dersine ihtiyaç duymazsınız. Çünkü uzman kişilerden alacağınız birebir eğitimle araba kullanmayı en doğru ve en etkili şekilde pratik ve aktif uygulamalarla öğrenirsiniz… Kısaca; ehliyetinizi alırken aynı zamanda usta bir şoför olursunuz…

Ankara Sürücü Kursunda 1 Numara!

Sınava Giren Adayımızın Tamamı Sınava İlk Girişte Başarılı Olmuştur.

%100 Başarı ile Birlik Sürücü Kursu Ankara'da FARK YARATIYOR!…

Sürücü Kursu Ankara ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

ARABA KULLANMAYI ÖĞRENEREK EHLİYET SAHİBİ OLUN…

Direksiyon sınavında başarılı olmanızı sağlıyoruz.

Sürücü kursumuzda bay ve bayan direksiyon öğretmenlerimizden oluşan uzman kadromuzla profesyonel bir eğitim veriyoruz.

Sürücü kursumuzda direksiyon eğitimlerinizi deneyimli direksiyon öğretmenlerimizle BİREBİR olarak almanızı sağlıyoruz.

Sürücü kursumuzda simülatör eğitimi veriyoruz.

Sürücü kursumuzdan alacağınız eğitimle sizi yoğun trafikte tek başınıza arabayı kullanabilir ve park edebilir duruma getiriyoruz.

Birlik Sürücü Kursu'nun en büyük farkı; Ankara'da ilk ve tek tescilli direksiyon dersi veren Birlik Direksiyon Geliştirme Merkezi'nin kurucusu tarafından açılmasıdır. Çünkü bizim ilk cümlemiz; direksiyon dersi ek işimiz değil tek işimizdir!

Trafikteki sorunlarını Birlik Direksiyon farkıyla çözenler her yoğunluktaki trafikte güvenli araba kullanmayı öğrendiler. Birlik Direksiyon Ankara'da direksiyon dersinin niteliğine yenilik getirdi, bunun bir sonucu olarak da pek çok kişi tarafından taklit edildi.

Ankara'da trafikte özel direksiyon eğitimi alan kişiler Birlik Direksiyon markasına güvendi ve her biri usta şoför olarak kendi arabalarını kullanıyor.

Şimdi de Ankara'da BİRLİK SÜRÜCÜ KURSU DEVRİ BAŞLADI!…

Siz de ehliyetinizi Birlik Sürücü Kursu'ndan almanın keyfini yaşayın…

Ehliyet almak aslında o kadar da zor değil… Önemli olan iyi eğitim veren bir firmaya başvurmak. Biz Birlik Direksiyon'dan getirdiğimiz markamız ve kalitemizin verdiği güvenle iyi bir eğitim vererek ehliyet sahibi olmanız için varız.

Bildiğiniz gibi ehliyet alabilmek için öncelikle yazılı sınavdan geçerli bir not almanız ardından da direksiyon sınavında başarılı olmanız gerekmektedir. Direksiyon sınavının ne kadar zor olduğunu çevrenizden duymuşsunuzdur. Oysa burada sorgulanması gereken kime göre zor olduğu konusudur. Eğer yeterli direksiyon eğitimi alınmadan, trafikte nasıl davranılacağı bilinmiyorsa elbette bu kişiler için direksiyon sınavı bir kabusa dönüşür. Ve kaç defa sınava girerse sonuç hep aynı olacaktır… Bu kişiler için direksiyon sınavı zordur. Çünkü direksiyon sınavından önce kaç hocadan kaç saat ders aldığınız değil ne kadar nitelikli eğitim aldığınız önemlidir…

İDDİALIYIZ! VE KARARLIYIZ!
Biz Birlik Sürücü Kursu olarak kursiyerlerimize %100 araba kullanmayı öğrenme garantisi veriyoruz!!!

Yıllardır tek işimiz direksiyon dersi olmasından bu işin uzmanı olan kadromuzla hizmet veriyoruz. Biz biliyoruz ki bütün kursiyerlerimizin zamanı kıymetli. Kimsenin boşa harcayacak zamanı ya da parası olamaz. Bu nedenle sizi en kısa zamanda Birlik Sürücü Kursu'na bekliyoruz.

GEREKLİ BELGELER

1) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2) Savcılık Belgesi
3) Öğrenim Belgesi veya Diploma Fotokopisi
4) Sağlık Raporu
5) 2 Adet Biyometrik Fotoğraf


Verilen Kursların Ayrıntıları
BİRLİK SÜRÜCÜ KURSU ANKARA

Yorumlar