Ankara Merkez Çağla Meral

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çağla Meral

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çağla Meral, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 1723 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çağla Meral, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel bir okulda Türkçe Öğretmeni olarak çalışıyorum. 4,5,6,7,8. Sınıflara Türkçe dersi vermekteyim. Lise öğrencilerine ise Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı dersi veriyorum. 8 yıllık öğretmenim. 8 senedir özel ders veriyorum.


3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

Verilen Kursların Ayrıntıları