Ankara Merkez Focusport Club

Bu kursu paylaş
0 Yorum

FOCUSPORT CLUB

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tekvando Kursu , Cimnastik Kursu , Kickboks Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Besyo Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
FOCUSPORT CLUB, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2340 kurs/özel ders verenden 1518 . sıradadır. Başta Besyo Hazırlık olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. FOCUSPORT CLUB, 192 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
FOCUSPORT CLUB CROSSFIT FONKSİYONEL ANTREMAN

FocuSport Club olarak vücudunuzu tanımanız, sporla birlikte bedeninizi daha çok sevmeniz için buradayız. Sporun düzenli şekilde ve severek yapılmasının önemini biliyoruz. Bu sebeple sizlere yaşam kalitenizi yükseltebileceğiniz ikinci bir ev olanağı sunuyoruz.

FocuSport Club'a adım attığınız an, sizleri müşteri olarak değil, profesyonel ekibimizin bir parçası olarak gördüğümüzün farkına varacaksınız. Şampiyon eğitimenlerimizin gözetiminde çalışmalarınızı evinizde yapıyormuşçasına rahat hissedeceğinizin garantisini veriyoruz.

Üstünüze spor bir kıyafet dakikadan itibaren, sizin için kusursuz ve en profesyonel şekilde hazırlanmış egzersiz programlarımızın hazır olduğunu bilin. Programınıza başlamadan önce vitamin bar'da spor için gerekli enerjiyi en güzel sunumlarla karşılarken şampiyon eğitmenlerimizle sohbet edebilir, tüm endişeleriniz ile önerilerinizi ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Avrupa ve Dünya Şampiyonu milli sporcularımız moral ve motivasyonunuzu sağlayacak, "Vücuduna odaklan!" ilkesinden hareketle hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve her başarınızdan sonra yeni hedeflere ulaşmanıza öncülük edecekler.

FocuSpor Club'la tanıştığınız gün sporun yaşam biçiminizi oluşturan en temel faktörlerden biri olduğunu göreceksiniz. Bu noktadan sonra size bıraktığımız tek görev, başarısını uluslararası platforma taşımış şampiyonlardan oluşan kadromuz eşliğinde spor yapma zevkini yaşamak olacak!
Verilen Kursların Ayrıntıları
FOCUS SPOR MERKEZİ