Ankara Merkez Gizem Ünlü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Ünlü

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Ünlü, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2985 kurs/özel ders verenden 758 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Ünlü, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi  Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi öğretmenliği bölümü mezunuyum. 3 yıllık özel ders ve dershanecilik sekterün de tecrübem vardır.Fen bilgisi , hayat bilgisi ve ilköğretim matematik derslerinden özel ders veriyorum.

Fotoğraflar

Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  fen bilimleri özel dersi verilir.

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

İlkokul 3-4. sınıflara yönelik fen bilimleri ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencilerimizi LGS sistemine uygun konu anlatımı ve kavratımı soru tipleri, hızlı ve dikkatli soru çözme  konuları hakkında yardımcı olabilirim.
lgs  konularına soru tarzlarına,kazanımlarına  hakimimim işimi severek yapmaktayım.
Merhaba ülkemizde ki sınavlarda fen bilimleri dersinin katkısı bir hayli büyük , bu bağlamda çocukların konuları etkili bir şekilde kavraması, soru tiplerini görmesi,soruları dikkatli ve hızlı çözmesi,  yanlışlarının düzeltilmesi ve sınava dair koçluk, süreci planmada yardımcı oluyorum.
3 yıldır ozel ders vermekteyim.öğrencileri merkezi sinavlara ve yazılara hazırlamaktayım.