Ankara Merkez Gökalp Bilgi İşlem A.Ş.

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş.

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş., ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2171 kurs/özel ders verenden 544 . sıradadır. Başta A Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş., 94 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Firmamız 1998 yılında GÖKALP A.Ş. olarak kurulmuş olup, geçen zaman içerisinde Gökalp Sürücü Kursu olarak vermiş olduğumuz eğitim kalitesiyle binlerce sürücü yetiştirmiştir. Uzman eğitici kadrosu ile nezih bir ortamda güler yüzlü personeli ve son model araçlarıyla insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir sahada hassasiyet ve sorumluluk anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Gökalp Sürücü Kursu olarak
A, A1, A2, B1, B, B Otomatik, B Engelli, BE, C, C1, C1E, D, D1E, DE sertifika sınıflarında eğitim verilmektedir.

Firmamız bünyesinde İş Makinesi Operatörlük Kursu (Forklift, Dozer, Greyder, Loder, Beko Loder, Vinç, Tavan Vinci, Kule Vinç, Silindir, Finişer, Ekskavatör, İş Kamyonları, Zemin Delgi, Sondaj vb), faaliyet göstermektedir. Bu anlamda bütün ehliyet sınıflarını vermekte olup, bu eğitim alanında Türkiye’ nin saygın kurumları arasında yerini almıştır.

Fotoğraflar
GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş. GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş.

Verilen Kursların Ayrıntıları
GÖKALP BİLGİ İŞLEM A.Ş.