Ankara Merkez Gökhan Özçelik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Özçelik

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: C# Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Özçelik, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2637 kurs/özel ders verenden 630 . sıradadır. Başta C# olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Özçelik, 15 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
VS C# eğitimi vermekteyim Özellikle Meslek lisesinde okuyan veya bu işe gönül vermiş insanlara yönelik olarak eğitim vermekteyim.
C# eğitimimi Bilge Adam kurs merkezinde aldım.


C# Nedir?

C#, yazılım sektörü içerisinde en sık kullanılan iki yazılım dili olan C ve C++ etkileşimi ile türetilmiştir. Ayrıca C#, ortak platformlarda taşınabilir bir (portable language) programlama  dili olan Java ile pek çok açıdan benzerlik taşımaktadır . En büyük özelliği ise .Net Framework platformu için hazırlanmış tamamen nesne yönelimli bir yazılım dilidir. Yani nesneler önceden sınıflar halinde yazılıdır. Programcıya sadece o nesneyi sürüklemek ve sonrasında nesneyi amaca uygun çalıştıracak kod satırlarını yazmak kalır.

Microsoft tarafından geliştirilen C#, C++ ve Visual Basic dillerinde yer alan tutarsızlıkları kaldırmak için geliştirilmiş bir dil olmasına rağmen kısa süre içerisinde nesne yönelimli dillerin içinde en gelişmiş programlama dillerinden biri olmayı başarmıştır.

Ayrıca gelişmiş derleyicisi (debugger) ile hata olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Yazılan program çalıştırıldıktan sonra derleyici tarafından algılanan Sınıf (Class) ve söz dizimi (syntax) hataları yazılımcıya ayrı bir ekranda ayrıntısı ile gösterilir ve yazılımcı bu hata penceresinden hataları tespit ederek kolayca düzeltebilir.

Ayrıca pek çok programcı tarafından kullanılan bir dil olmasından ötürü  takıldığımız noktalarda uzman programcılardan yardım almak oldukça kolaydır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Egitimleri 3 Ana Başlık Altında veriyorum

PAKETLER:
PAKET1 Giriş Paketi:
Konular:
Software, Windows and .NET Development Fundamentals  
Programming in C# and Object Oriented Programming      

PAKET 2 Veri İşleme:
Konular:
SQL Server 2016 Querying and Administration    
C# Data Access with SQL 2016                            

PAKET 3 Web Giriş:
Konular:
Programming in HTML5 with JavaScript giriş and CSS3 + Bootstrap          
Introduction to Web Development with Microsoft Visual Studio 2010