Ankara Merkez Gülpembe İlhan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülpembe İlhan

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Gelişimi Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülpembe İlhan, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2625 kurs/özel ders verenden 1384 . sıradadır. Başta TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülpembe İlhan, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Çocuklar ile birebirde davranış problemi çalışmaları, özel gereksinimli çocuklarla ise gereksinimlerine göre çalışmalar yapabilirim. (Otizm, Down Sendromu, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu gibi özel gereksinimler.) Lokasyon önemli değildir.  Ankara'da her yere gidebilirim.


Çocuk Gelişimi Nedir?

Çocuk gelişimi, bir çocuğun yaşamında büyüyüp değiştiği süreci tanımlar. Gelişim anne ve babamızdan bize aktarılan genlerle belirlenir ve aynı zamanda beslenme, yaşam koşulları ve yaşamın her evresindeki deneyimlerin tümünden oluşan çevresel koşullardan etkilenir.

TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Nedir?


TS EN ISO 9001:2015 standardı bağlamında Proseslerin ve prosesler arası ilişkilerin belirlenmesi ve sistematik olarak yönetilmesine ilişkin şartların aktarımı
Belirlenen proseslere ait risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik yöntemler konusunda bilgi aktarımı