Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gümüş nota

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gümüş nota, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1524 kurs verenden 980 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Gümüş nota, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
“Sanat eğitimi yetenekli insanlar için geliştirilmiş özel bir eğitim değil, her çocuğun ve bireyin alması gereken bir kişilik eğitimidir” bakış açısıyla yola çıktık ve yılların birikimi ve tecrübesiyle 2012 yılında kurumumuzun temellerini attık.

2013 yılının başlarında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlanan kurumumuzda öğrencilerimize bakanlık onaylı “Usta Eğitici” sertifikası alma imkanı sunmaktayız. Bununla da yetinmeyip London College Of Music sertifika ve diploma programının “Yetkili Eğitim Kurumu” unvanıyla kurumumuzu ve eğitim sistemimizi uluslar arası standartlara taşıdık. Müzik alanındaki başarılarımızın yanı sıra dans alanında da Royal Academy sertifika ve diploma programına öğrenciler hazırlıyoruz.

2012 yılından bu yana büyüyen kadromuz, çoğalan öğrenci sayımız, planladığımız farklı projeleri hayata geçirebilmek ve kurumumuza yeni programlar ekleyebilmek adına 500 m2 alana sahip yeni binamıza taşındık. Müzik, Klasik Bale, Modern Dans programlarına Drama, Halk Oyunları, Latin Dansları programlarını da ekleyerek “Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu” adına yakışır geniş bir yelpazede eğitim vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Gümüş nota

Yorumlar