Ankara Merkez İnan Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İnan  Yılmaz

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnan Yılmaz, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 1098 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnan Yılmaz, 36 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba değerli arkadaşlar her seviyede ofis eğitimi verilir saatlik üçreti 40 tl


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Office Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.