Ankara Merkez Liva Akademi Arapça Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Liva Akademi Arapça Kursu

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Arapça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Liva Akademi Arapça Kursu, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2154 kurs/özel ders verenden 677 . sıradadır. Başta Kuranı Kerim Öğretme olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Liva Akademi Arapça Kursu, 56 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Liva Akademi 2002 yılında Ankara’da kurulmuş bir Arağ.a Eğitim Merkezidir. Arapça öğreniminde Ankara’da bir numara olan LİVA yılların verdiği birikimi sizlere yansıtmayı amaç edinmiştir.

Arapça eğitimini; okuma, yazma, anlama ve konuşma olarak bir bütün halinde ele alan Liva bugüne kadar mezun ettiği yüzlerce öğrencisinin, Arapça eğitimine verdiği katkıdan dolayı haklı bir gurur yaşamaktadır.  

Ana dili Arapça olan eğitimcilerimizin yanı sıra, Arapça konusunda Türkiye’de otorite olan isimleri de bünyesinde barındıran Liva, kendisini her geçen gün yenilemektedir.  Arapça bilmenin avantajlarını ve günümüzdeki iş imkanlarını gözden geçirdiğimizde Liva’nın tercih edilme nedenleri ortaya çıkacaktır. Uluslararası ticaret yapan şirketlerin kamu özel teşekküllerin Arapça bilen personele olan ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Liva Akademi olarak, kendimize misyon edindiğimiz işimizi en üst düzeyde özenle yapmak ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından takip etmek bizim vazgeçilmezimizdir. Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen Liva, Arapça öğretiminde koşullar ne olursa olsun, sonuç odaklı ve hızlı çalışmayı ilke edinmiştir.


Verilen Kursların Ayrıntıları