Ankara Mavi Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mavi Sanat Merkezi

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yoga Kursu , Satranç Kursu , Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Sportif Latin Dansı Kursu , Bale Kursu , Modern Dans Kursu , Salsa Kursu , Hip Hop Kursu , Horon Kursu , Zeybek Kursu , Düğün Dansı Kursu , Zumba Kursu , Jazz Kursu , Street Jazz Kursu , Bateri Kursu , Elektro Gitar Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mavi Sanat Merkezi, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2974 kurs/özel ders verenden 2198 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mavi Sanat Merkezi, 759 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
En iyi eğitimi Mavi Sanatta alabilrsiniz..


Yoga Nedir?

Ruhu ve bedeni birtakım yöntemlerle eğiterek bu yolla bedene ve ruhsal yaşama egemen olmayı amaçlayan Hint felsefe sistemidir.

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.