Ankara Keçiören Müge Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Müge Sürücü Kursu

keçİören, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Müge Sürücü Kursu, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 05.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 30 . sıradadır. Başta A2 Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Müge Sürücü Kursu, 142 gelen talepten 48 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MÜGE SÜRÜCÜ KURSU OLARAK
Otomatik Vites Ehliyeti kursu,  B Ehliyet kursu, A1 A2 Ehliyet kursu verilir....
        Amacımız yanlızca belge vermek değil, Eğitimli, Saygılı ve Bilinçli bir sürücü yetiştirmektir...

Eğitimin önemini deneyimli uzman usta öğreticilerimizden yararlanarak sizleri daha iyi ve bilinçli sürücüler olmanızı sağlamaktır.
                        UNUTMAYINIZ Kİ ;
EĞİTİMDE TER DÖKMEYEN TRAFİKTE KAN DÖKER...

Fotoğraflar
Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu Müge Sürücü Kursu

B Ehliyet Nedir?

B sınıfı ehliyet otomobil kullanımı için gerekli olan ehliyet sınıfıdır.

B sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır?

Bu ehliyet sınıfına sahip olan sürücüler;
Otomobil(B),kamyonet(B) ayrıca traktör(F),motor bisiklet(M) ve ATV(B1)
araçlarını kullanabilirler.
Son yapılan değişiklikle beraber şayet istenirse bu ehliyet tipinde sadece otomatik vites araç kullanmak için sürücü kursuna başvuru yapılabilir. Ancak otomatik vites ehliyeti için başvuru yapan sürücüler manuel vitesli araçları kullanamazlar.

B sınıfı ehliyet nasıl alınabilir?

B sınıfı ehliyet almak için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ehliyet kurslarından birine kayıt yaptırmalısınız. Yine son yapılan mevzuat değişikliği ile birlikte taban fiyat uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle her il valiliği tarafından belirlenen taban fiyatı ile bütün sürücü kursları il genelinde aynı fiyatı uygulamak zorundadır.2018 yılında da taban fiyat uygulaması devam etmektedir.
Bu nedenle eskiden sürücü adayları için ehliyet kursu seçiminde en önemli kriter, sürücü kursunun fiyatıydı.Ancak artık sürücükurslarının  kalitesi  ve diğer şartları ön plana çıkmaktadır. Hangi kursa giderseniz gidin sürücü kursları size aynı fiyatı vermek zorundadır. Bu nedenle sürücü kursunu seçerken kalitesini araştırmanız unutulmaması gereken bir noktadır.

B sınıfı ehliyet için gerekli olan belgeler nelerdir?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Eski sürücü belgeniz varsa fotokopisi
• Öğrenim durumunuzu belirten bir belge veya diplomanız
• 6 Adet fotoğraf
• Sürücü olur sağlık raporu
• Kan grubu kartı
• Adli sicil kaydı beyanı- Sürücü kursunda doldurulacak.
• Adres beyanı-Sürücü kursunda doldurulacak.
• Sözleşme-Sürücü kursunda doldurulacak.

A2 Ehliyet Nedir?

Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A2 ehliyet ne kadar sürede alınır? Sorusuna cevap vermeden önce bu ehliyeti almak için başvuru şartlarına uymanız gerekir. Bunlardan biri yaş sınırıdır. Yeni yasaya göre 18 yaşında olan bireyler başvuru hakkını kullanabilir. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurslara giden birey daha sonra bakanlığa bağlı kursun alanında motosiklet ile direksiyon sınavına girerek başarısını tespit ettirir. İlk sınav toplam 50 sorudan oluşur. Motor, trafik, ilkyardım hakkında bilgileriniz ölçülür. Motosiklet sınavında ise kursun size verdiği araçla alana gidersiniz. Düzenlenmiş olan parkurda 35 dakika boyunca ayağınızı yere değdirmeden, düşmeden ve bir yere çarpmadan aracı kullanmanız gereklidir.  
Verilen Kursların Ayrıntıları
B Sınıfı Manuel veya Otomatik Araçlarımız mevcuttur. Bay Bayan Usta öğreticilerimizle hizmetinizdeyiz.
Yunus Ekibinden uzman Öğreticimiz A2 eğitimi verilmektedir.
Otomatik Vites Ehliyeti Bay Bayan Usta Öğreticilerimizle hizmetinizdeyiz.