Ankara Merkez Murat Eroglu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Eroglu

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Eroglu, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2820 kurs/özel ders verenden 1778 . sıradadır. Başta Direksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Eroglu, 25 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
polo mavi hetcbek yad kendi aracınızda akan trafikde her seviyede kurs verilir


Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları