Ankara Merkez Özel Çankaya Koleji

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL ÇANKAYA KOLEJİ

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL ÇANKAYA KOLEJİ, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1623 kurs verenden 872 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. ÖZEL ÇANKAYA KOLEJİ, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Özel Çankaya Koleji güçlü eğitim kadrosu, butik okul konsepti, V.I.P sınıfları, bilişim teknolojilerine yönelik kaynaklarıyla modern eğitim uygulaması, sunduğu yabancı dil eğitimiyle öğrencilerinin kendilerini en az bir yabancı dilde anadilleri kadar iyi ifade edebilmesi, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan ve Türkiye’nin geleceğinde etkin rol oynayan bireyler yetiştirme amacıyla ön plana çıkmış Ankara Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren anaokulu ve ilkokul konseptli bir kurumdur.
Özel Çankaya Koleji’nin eğitim ve öğretim sürecinin odak noktasında öğrencilerimiz bulunmaktadır. Her öğrencinin tek, benzersiz ve bir değer olduğuna inanan kurumumuz her öğrencisine ayrı önem vermektedir. Okulumuz, toplumsal ve evrensel konulara duyarlı, kendisiyle barışık, kendini etkili şekilde ifade edebilen yeni nesiller yetiştirme amacındadır. Öğrencilerinin sosyal bilimsel ve yaratıcı yönlerini geliştirerek onları dünya vatandaşı olarak yetiştirip, değişen dünyada başarılarını daimi kılmaya yönelik eğitim politikası izlemektedir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÖZEL ÇANKAYA KOLEJİ

Yorumlar