Ankara Merkez Rahma Parlak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rahma Parlak

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rahma Parlak, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2903 kurs/özel ders verenden 542 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rahma Parlak, 204 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu, genç ve tecrübeli bayan öğretmen. 6 yıllık özel ders tecrübem var ve bir lisede öğretmenlik yapıyorum. Her seviyeden öğrenciye ders verebilirim. Özellikle lys 5 ve yds sınavlarına hazırlıkta çok başarılı sonuçlar alıyorum. Bireysel olarak haftalık ders saati bazında ücretlendirme yapıyorum ve artan ders saatlerine paralel indirimler uyguluyorum. Grup olarak ders alınmak istediğinde ise kişi sayısı ve ders saatinı baz alarak ucretlendiriyorum. Her yaş ve kademe için kaynaklarım mevcut ve ozellikle sınav grupları için 350 den fazla test, 50 den fazla denemeyi ücretsiz olarak sağlayacağım. Kaliteli dersleri uygun fiyatlara sağlıyorum.