Ankara Etimesgut Rashad Mammadov

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rashad Mammadov

etİmesgut, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rashad Mammadov, ANKARA ETİMESGUT ve civarında hizmet vermekte olup 16.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 43 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rashad Mammadov, 285 gelen talepten 45 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerimi ODTÜ ve Bilkent Üniversitelerinden aldım. İngilizce haftalık dergileri takip etmekteyim. Öğretim metodumu kurs bilgilerinde detaylı olarak yazdım. Gayem ingilizce öğrenmenizin yanında ilgi duyduğunuz alanda ilerleyebilmenizi sağlamak.

Fotoğraflar

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel ders için hem zamanınızdan, hem de maddi birikiminizden (belki de azımsanmayacak) bir kısmını veriyorsunuz. Peki karşılığı sadece x sınavından y kurumunun istediği puanı almak mı olmalı? İngilizceyle yazılmış engin kaynakları (kitaplar, dergiler ve s.) okumak, konuşmaları dinlemek, hatta bu dünyaya söyleyecek sözümüz varsa bunu ingilizce söyleyebilmek abartıldığı kadar zor mu? En esası ingilizceyi bilmeden - hangi mesleği yapmak istiyorsanız, ya da yapıyorsanız - bir konunun özüne, merkezine inmek mümkün mü? Ben bu soruların cevabının hayır olduğunu düşünüyorum.
Bu derste sizden sadece beni dinleyip, önceden hazırlanmış notları okumanızı, şıklı soruları yapmanızı istemeyeceğim. Derse sizin de en az benim kadar aktif katılmanızı bekleyeceğim. İngilizceyi sizin ve benim ortak ilgi duyduğumuz, sevdiyimiz alanda yazılmış saygın yayınlar üzerinden öğrenmeye çalışacağız. Hedefimiz bir yandan ingilizce öğrenirken bir yandan da sevdiyiniz alanda ilerlemenizi sağlamak..