Ankara Merkez Şener Ekinci

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şener Ekinci

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şener Ekinci, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2685 kurs/özel ders verenden 24 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şener Ekinci, 61 gelen talepten 56 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öncelikle www.kursbudur.com a bu güzel hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum.
Piano, gitar ve Bağlama eğitmenliğinde, 16 yıllık tecrübe,güler yüzlü sevgi eğitimi ile güvenerek kaliteli ders hizmetleri.
Ankara'nın her yerinde, evde,iş yerinde veya evimde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım. Her enstrüman çalan, iyi bir eğitmen değildir, Eğitim tecrübe ve sabır işidir.

Fotoğraflar

Gitar Nedir?

Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Piyano Nedir?

Piyano (veya nadir olarak kullanılan İtalyanca ismiyle Pianoforte), tuşlu bir çalgıdır. Piyanoda ses, teller vasıtasıyla elde edilir. Piyanonun tuşlarına basıldığında içindeki tahta çekiç tellere vurarak sesi oluşturur. Tahta çekicin tellere vurmasından dolayı piyano vurmalı müzik aleti sanılır. Piyano klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde pahalı olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda birçok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
uygun fiyat,kaliteli hizmet.
Gereksiz detay ve bilgilere yer vermeden,farklı yaş gruplarına göre,farklı metodlarla ,sabırla ve hoşgörü ile  güler yüzlü eğitim.
2. derste türkü çaldırma garantisi.
uygun fiyata bağlama temini.