Ankara Merkez Serdar Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar Özdemir

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , İstatistik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Özdemir, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 392 . sıradadır. Başta SPK olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Özdemir, 49 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
19 Mayıs Ünv.İstatistik Bölümü ve Anadolu Ünv. Maliye Bölümü mezunuyum. Öğretmenlik Pedagojik formasyon belgem bulunmaktadır.

SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı, SPK Konut Değerleme Lisansı, SPK Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı, SPK Düzey 1-2-3 Lisansı, SPK Türev Araçlar Lisansı, SPK Kredi Derecelendirme Lisansı olmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu bünyesinde bütün lisansları aldım. 15 yıllık bankacılık , 4 yıllık sigorta  sektöründe deneyimim bulunmaktadır. Aktif olarak Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak çalışıyorum.
serdarozdemir66@hotmail.com


SPK Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) sınavlarının genel amacı, sermaye piyasası alanında ihtisas personeli, yönetici, türev araçlar personeli, değerleme uzmanı, kredi derecelendirme uzmanı ve kurumsal yönetim derecelendirme uzmanı olarak çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve tecrübelerini gösterir lisans belgesinin verilmesidir. Kurul tarafından düzenlenen lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yapılmaktadır.

İstatistik Nedir?

Anket hazırlama, anketin test edilmesi ve uygulanması, bilimsel araştırma ve istatistik, istatistik analiz basamakları, verilerin sınıflandırılması, parametrik testler, parametrik olmayan testler, korelasyon analizi, regresyon analizi vb. konular istatistik kursunun içeriğini oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları