Ankara Merkez Serkan Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serkan Özdemir

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serkan Özdemir, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2854 kurs/özel ders verenden 157 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serkan Özdemir, 237 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lisans tüm öğrenim dili İngilizce olan Boğaziçi Üniversitesi mezunu, Yüksek Lisans Kanada Ottawa Üniversitesi mezunundan her seviyede İngilizce dersi verilir. 3 yılı Kanada'da olmak uzere son 5 yılı yurtdışında geçirdim. ABD ve İngiltere'de ileri derecede yazma ve konuşma eğitimi aldım.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları