Ankara Gölbaşı Sümeyra Er

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Sümeyra Er

gölbaşi, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sümeyra Er, ANKARA GÖLBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2762 kurs/özel ders verenden 401 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sümeyra Er, 164 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel bir kurumda çalışan hali hazırda 5 yillik ingilizce öğretmeniyim.Yetişkin erkekler ve ÖSYM sinavları dışında uygun gün ve saatlerde belirlenmiş noktada her sevide İngilizce dersi verebilirim


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar
İSİMSİZ
İLETİŞİŞM NUMARANIZI MAİL ATARSANIZ TEKRAR DÜŞÜNELİM FİYAT KONUSUNU
12.09.2017