Ankara Merkez Taylan Erkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Taylan Erkan

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Materials Control (MC) Kursu , Cost Control Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Taylan Erkan, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2145 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Taylan Erkan, 33 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Excel in inanılmaz fonksiyonlarını kullanarak İşlerinizde daha başarılı olmak ve işlerinizi çok daha hızlı yapabilmek için, excel i öğrenmeniz gerekiyor.  

www.taylanerkan.gmail.comVerilen Kursların Ayrıntıları
İş hayatının vazgeçilmezi olan Excel ile işlerinizi çok daha kolay yapabilir, beklenen işleri çok daha hızlı ve kusursuzlaştırabilirsiniz.
Sürekli yapılan işler için tasarımlar oluşturup hızlı sonuçlar.
Tablolar, grafikler gibi özelliklerle raporlama tasarımları yapa bilir sizin.
Excel bir hesap makinesi değil, kendi tasarımlarınızı oluşturabileceğiniz, formüller kullanarak işlerinizi  çok hızlı ve doğru yapabilmenizi sağlayan komplike bir sistem sunan mükemmel bir tablosal veri işleme ve değerlendirme programıdır.  
Bir çok Otel ve turizm işletmelerinde kullanılan Stok ve maliyet takip programı olan Meterials control programının kullanmayı öğrenerek yeni bir iş kapısı açabilirsiniz.
Cost Control, maliyet kontrol olarak çalışıp kendini ilerletmek ve mesleği daha bilgili yapmak için, yada kendine yeni bir iş kapısı açmak için bu eğitimi alabilirsiniz. Bütün otellerde ve yiyecek içecek hizmeti sunan bir çok işletmede ihtiyaç halinde bulunan cost controler sektörde önemli bir pozisyon olup bilgili personelin kısa sürede iş bulabildiği bir alandır. Gerek çalışan, gerekse yeni bir iş kapısı arayanlar tarafından, 21 yıllık deneyimlerimle size öncülük edebilirim.