Ankara Merkez Taylan Erkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Taylan Erkan

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Materials Control (MC) Kursu , Cost Control Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Taylan Erkan, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2843 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Taylan Erkan, 52 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Excel in inanılmaz fonksiyonlarını kullanarak İşlerinizde daha başarılı olmak ve işlerinizi çok daha hızlı yapabilmek için, excel i öğrenmeniz gerekiyor.  

www.taylanerkan.gmail.comWord Nedir?

Microsoft Word, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan ve Bill Gates'in sahibi olduğu yazılım firması Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir sözcük işlemci programı. Microsoft Word 2010 profesyonel kalitede belgeler oluşturmanıza yardımcı olması için tasarlanmış bir sözcük, programıdır. En belirgin belge biçimlendirme araçlarıyla, Word, düzenleme ve belgelerinizi daha verimli bir şekilde yazmak yardımcı olur. Word ayrıca güçlü düzenleme ve böylece, başkalarıyla kolayca işbirliği yapabileceğiniz araçları düzeltme içerir.

Word ile Neler Yapılabilir?

• Word programı birçok işlemi otomatik biçimde kendisi yapar. Örneğin; yazılan metin bilgilerine ait içindekiler, indeks, sayfa numaraları, dipnot bilgileri ve bunun gibi birçok işlemler hızlı ve kolayca hazırlanabilir.

• Yanlış yazılan bilgileri düzeltilebilir, yeni bilgiler eklenebilir veya silinebilir.

• Bir alan seçilebilir, seçilen alan silinebilir, kopyalanabilir ve yapıştırılarak yeni kopyaları elde edilebilir.

• Çizim yapılabilir, grafik ve tablo oluşturulabilir.

• Yazıda çeşitli yazı tipleri ve fontlar kullanılabilir.

• Çeşitli sayfa görünümleri oluşturulabilir.

• Kelimeler düzeltilebilir, eş anlamlıları bulunabilir, kelimeler toplu olarak değiştirilebilir.

• Adres mektup birleştirilebilir, zarf üzeri ve etiket yazdırılabilir.

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İş hayatının vazgeçilmezi olan Excel ile işlerinizi çok daha kolay yapabilir, beklenen işleri çok daha hızlı ve kusursuzlaştırabilirsiniz.
Sürekli yapılan işler için tasarımlar oluşturup hızlı sonuçlar.
Tablolar, grafikler gibi özelliklerle raporlama tasarımları yapa bilir sizin.
Excel bir hesap makinesi değil, kendi tasarımlarınızı oluşturabileceğiniz, formüller kullanarak işlerinizi  çok hızlı ve doğru yapabilmenizi sağlayan komplike bir sistem sunan mükemmel bir tablosal veri işleme ve değerlendirme programıdır.  
Bir çok Otel ve turizm işletmelerinde kullanılan Stok ve maliyet takip programı olan Meterials control programının kullanmayı öğrenerek yeni bir iş kapısı açabilirsiniz.
Cost Control, maliyet kontrol olarak çalışıp kendini ilerletmek ve mesleği daha bilgili yapmak için, yada kendine yeni bir iş kapısı açmak için bu eğitimi alabilirsiniz. Bütün otellerde ve yiyecek içecek hizmeti sunan bir çok işletmede ihtiyaç halinde bulunan cost controler sektörde önemli bir pozisyon olup bilgili personelin kısa sürede iş bulabildiği bir alandır. Gerek çalışan, gerekse yeni bir iş kapısı arayanlar tarafından, 21 yıllık deneyimlerimle size öncülük edebilirim.