Ankara Merkez Taylan Erkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Taylan Erkan

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Materials Control (MC) Kursu , Cost Control Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Taylan Erkan, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Taylan Erkan, 62 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Excel i etkin bit şekilde kullanarak işlerinizi çok daha doğru ve hızlı bitirebilmebin yanında, inanılmaz fonksiyonlarını kullanarak İşlerinizde daha başarılı olmak ve fark yaratmak sizin elinizde.  

www.taylanerkan.gmail.comExcel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Materials Control (MC) Nedir?

Materials Control (MC) stok takip ve yönetim sistemi, stoklarınızın gerçek zamanlı durumunu görmenizi sağlayan, stok verimliliğini ve maliyetlerini optimize eden bir çözümdür. Stokların gerçek durumunu, öngörülen stok durumuyla kıyaslar, stoklar belirlenen kritik seviyelere düştüğünde yetkilileri uyarır, kayıp ve fire miktarlarını düzenli olarak takip eder. Sipariş ve stoklama süreçlerinde iş akışlarının çok daha verimli ve aksaksız ilerlemesini sağlar. Böylece stokların her zaman istenen seviyelerde olmasını sağlarken, stok veya satış maliyeti ve ciro gibi kritik değerlerin daha doğru şekilde hesaplanmasına yardımcı olur. Stoklama, fire ve kayıp maliyetlerinde azalma sağlar.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İş hayatının vazgeçilmezi olan Excel ile işlerinizi çok daha kolay yapabilir, beklenen işleri çok daha hızlı ve kusursuzlaştırabilirsiniz.
Sürekli yapılan işler için tasarımlar oluşturup hızlı sonuçlar.
Tablolar, grafikler gibi özelliklerle raporlama tasarımları yapa bilir sizin.
Excel bir hesap makinesi değil, kendi tasarımlarınızı oluşturabileceğiniz, formüller kullanarak işlerinizi  çok hızlı ve doğru yapabilmenizi sağlayan komplike bir sistem sunan mükemmel bir tablosal veri işleme ve değerlendirme programıdır.  
Bir çok Otel ve turizm işletmelerinde kullanılan Stok ve maliyet takip programı olan Meterials control programının kullanmayı öğrenerek yeni bir iş kapısı açabilirsiniz.
Cost Control, maliyet kontrol olarak çalışıp kendini ilerletmek ve mesleği daha bilgili yapmak için, yada kendine yeni bir iş kapısı açmak için bu eğitimi alabilirsiniz. Bütün otellerde ve yiyecek içecek hizmeti sunan bir çok işletmede ihtiyaç halinde bulunan cost controler sektörde önemli bir pozisyon olup bilgili personelin kısa sürede iş bulabildiği bir alandır. Gerek çalışan, gerekse yeni bir iş kapısı arayanlar tarafından, 21 yıllık deneyimlerimle size öncülük edebilirim.