Ankara Merkez Uluslararası Meslek Enstitüsü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uluslararası Meslek Enstitüsü

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hacamat (Kupa Terapisi) Kursu , 3D Studio Max Kursu , İşaret Dili Kursu , Sigortacılık Kursu , Girişimcilik Kursu , Dış Ticaret Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uluslararası Meslek Enstitüsü, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 1150 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uluslararası Meslek Enstitüsü, 114 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uluslararası Meslek Enstitüsü (UMENS) 09.01.2002 tarihinde kurulmuş olan T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir kurumdur. Özellikle yazılım ve yabancı dil sınavlarına yönelik olarak verdiği eğitimlerle büyümüş ve bulunduğu konumda isim yapmıştır. Bugüne kadar verdiği eğitim alanlarında, Türkiye ve yurt dışında en az üç sürüm basılı kitapları olan ve eğitimsel yeterliliği belgelenmiş kişilerden oluşur.Nisan 2015 tarihinden itibaren, Uluslararası Meslek Enstitüsü (UMENS) adı altında bilgisayar, yabancı dil, KPSS ve meslek eğitimleri düzenleyerek kursiyerlerini, iş ve meslek sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, verdiğimiz uluslararası sertifikalarla kursiyerlerimizin eğitimlerini garanti altına almaktayız. Merkezi Ankara’da bulunan kurumumuz, Yabancı Dil Eğitimleri, Bilgisayar Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Kariyer/Mesleki Eğitimleri veren özel bir eğitim kurumudur. Deneyimli eğitmenlerimizle ilerlediğimiz bu yolda, kursiyerlerimize de geniş bir eğitim portföyü sunuyoruz.

UMENS ailesi olarak sertifika programlarımıza yönelik kursiyerlerimize iş bağlantıları oluşturuyoruz. İnsan Kaynaklarımızın takibi altında olan kursiyerlerimiz, istihdama yönelik oluşumlarda öncelikli olarak değerlendirmeye alınıyor. Kursiyerlerimize istihdam sağlamak  için internet sitemiz ve İnsan Kaynakları desteğiyle kariyer oluşumunuza katkıda bulunuyoruz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Uluslararası Meslek Enstitüsü (UMENS) bilgisayar, yabancı dil, KPSS ve meslek eğitimleri düzenleyerek kursiyerlerini, iş ve meslek sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, verdiğimiz uluslararası sertifikalarla kursiyerlerimizin eğitimlerini garanti altına almaktayız. Merkezi Ankara’da bulunan kurumumuz, Yabancı Dil Eğitimleri, Bilgisayar Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Kariyer/Mesleki Eğitimleri veren özel bir eğitim kurumudur.