Ankara Merkez Yahya Özen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YAHYA ÖZEN

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
YAHYA ÖZEN, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1744 kurs verenden 434 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. YAHYA ÖZEN, 7 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
MATEMATİK DERSİNİ MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖĞRENİN
Cumhuriyet Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 5 yıldır Sınavlara yönelik ve ara sınıflara yönelik özel ders veriyorum.
İlk görüşme sırasında öğrencimin eksikliklerini tespit edip bu doğrultuda ders programı hazırlıyorum.
Dersler 1 saat konu anlatımı + 1 saat soru çözümü olarak işlenir.
Dersleri kendim hazırlamış olduğum fasiküllerden anlatıyorum ve ders sonu bir sonraki derse kadar çözülmesi için çalışma kağıtları veriyorum.
Yapılamayan sorular için Whatsapp'tan destek veririm. Soruları çözerek çözümleri öğrencime gönderirim.
TEOG ve YGS ye yönelik temmuz ve ağustos aylarında yaz programı gerçekleştirmeyi planlıyorum.
TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS, CALCULUS gibi sınavlara hazırlanan ya da 6. - 7. - 8. - 9. - 10. - 11. - 12. sınıflarda okula yardımcı ders almak isteyen ve üniversite okuyup vize veya finallere çalışan öğrenciler için matematik ve geometri dersi verebilirim.
(ilk ders tanıtım amaçlı ücretsizdir.)


Verilen Kursların Ayrıntıları
MATEMATİK DERSİNİ MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ÖĞRENİN Cumhuriyet Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 5 yıldır Sınavlara yönelik ve ara sınıflara yönelik özel ders veriyorum. İlk görüşme sırasında öğrencimin eksikliklerini tespit edip bu doğrultuda ders programı hazırlıyorum. Dersler 1 saat konu anlatımı + 1 saat soru çözümü olarak işlenir. Dersleri kendim hazırlamış olduğum fasiküllerden anlatıyorum ve ders sonu bir sonraki derse kadar çözülmesi için çalışma kağıtları veriyorum. Yapılamayan sorular için Whatsapp'tan destek veririm. Soruları çözerek çözümleri öğrencime gönderirim. TEOG ve YGS ye yönelik temmuz ve ağustos aylarında yaz programı gerçekleştirmeyi planlıyorum. TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS, CALCULUS gibi sınavlara hazırlanan ya da 6. - 7. - 8. - 9. - 10. - 11. - 12. sınıflarda okula yardımcı ders almak isteyen ve üniversite okuyup vize veya finallere çalışan öğrenciler için matematik ve geometri dersi verebilirim. (ilk ders tanıtım amaçlı ücretsizdir.)

Yorumlar