Bu kursu paylaş
0 Yorum

OXFORD STREET YABANCI DİL KURSU

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında
KURUMUMUZDA TÜM DÜNYA DİLLERİYLE (GENEL İNGİLİZCE, RUSÇA, ARAPCA , FARSCA, ALMANCA, FRANSIZCA VS.) İLGİLİ KURSLAR;   AYRICA YDS, TOEFL, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI, YÖS, TÖMER, SAT KURSLARI,  YGS+LYS-5 EĞİTİMLERİ  VE İŞKUR DESTEKLİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI
KONUSUNDA UZMAN EĞİTMENLER TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.

OXFORD STREET DİL OKULLARI, “OXFORD STREET ENGLISH” adıyla hizmete giren küçük bir kuruluşun attığı temeller üzerinde yükseldi.
OXFORD STREET, yıllar içinde gelişti ve büyüdü. Bünyesine franchise olmayan şubesini daha ekledi. Üstlendiği misyonu adım adım genişletti; ufuk açıcı yenilikleri kurumlarında uyguladı ve hizmet götürdüğü kurum ve kuruluşlara taşıdı.
Bugün İstanbul içinde 3 şubesi olan okulumuz başka noktalara yapacağı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Şubelerimiz Bakırköy, Kadıköy ve Mecidiyeköy'de hizmet vermektedir.
Oxford street dil okullarında "Özel Amaçlı Yabancı Dil" programları ihtiyaç sahiplerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Daha çok birebir veya küçük gruplar oluşturularak yapılan bu çalışmalarda, kursun içeriğini grubu oluşturan kursiyerlerin amaç ve beklentileri belirler. Özel Amaçlı Yabancı Dil Programları İngilizcenin yanı sıra başka dillerde de yapılabilmektedir.
Seviye sınavının ardından, hem İngilizce seviyelerini en doğru şekilde tespit etmek hem de kişilik analizlerini yaparak en sağlıklı eğitimin nasıl verilebileceğini saptamak amacıyla öğrenci adayları tek tek mülakata alınmaktadır.
Başından sonuna öğretmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızın gözetiminde titizlikle gerçekleştirilen bu süreçler sonucunda, elde ettiğimiz veriler ışığında kurumunuza özel bir eğitim programı oluşturulur.
Eğitim ihtiyacına göre;
1. Genel İngilizce,
2. Profesyonel Ingilizce veya
3. Kurumun özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış programlardan oluşabilir.
In-house (Şirket içi) Eğitimler
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda  konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.  Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır.
Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler
Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

a) Kapalı Grup Eğitimler
Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

b) Şube İçi Eğitimler
Şirket personeli standart English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye  ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.
Özel Ders
Oxford street dil okulları bünyesinde gerçekleştirilen Kurumlara Yönelik Yabancı Dil Eğitim Programları kapsamında şube içi eğitimlerin yanı sıra birebir eğitim almak isteyen şirket personeli için özel ders programlarımızda bulunmaktadır. Minimum da 30 saatlik programlar dahilinde oluşturulan eğitim paketlerinde ders gün ve saatleri eğitim kadromuz ve eğitim alacak öğrencimiz ile ortaklaşa karar verilir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
KURUMUMUZDA TÜM DÜNYA DİLLERİYLE (GENEL İNGİLİZCE, RUSÇA, ARAPCA , FARSCA, ALMANCA, FRANSIZCA VS.) İLGİLİ KURSLAR; AYRICA YDS, TOEFL, IELTS, HAZIRLIK ATLAMA KURSLARI, YÖS, TÖMER, SAT KURSLARI, YGS+LYS-5 EĞİTİMLERİ VE İŞKUR DESTEKLİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARI KONUSUNDA UZMAN EĞİTMENLER TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.

Yorumlar