Ankara Çankaya Özel Bil-Koop Bilgisayar Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Temel Bilgisayar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 17.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2922 kurs/özel ders verenden 616 . sıradadır. Başta Temel Bilgisayar olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU, 14 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÇÖZÜM EĞİTİM KURUMLARI/Bil-Koop Bilgisayar Kursu;

http://www.cozumegitim.net/
Eğiticinin Eğitimi Kursu

KURUMUMUZDA DÜZENLENEN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI EĞİTİMLER
1- Bilgisayar İşletmenliği
2- Bilgisayar Programcılığı
3- Bilgisayar bakım-Onarım Teknisyenliği
3-   Girişimcilik Kursu
6-  Sekreterlik
7-  Kasiyer
8-  Muhasebe Yardımcısı,
9-  Hızlı Klavye Kullanımı (F Klavye)
10-  Çağrı Merkezi Elemanı,
11-  Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2
12-  Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1
13-  İşaret Dili
14-  İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi
Yirmi yılı aşkın süredir. Eğitim ve belgelendirme faaliyetimizi sürdürmekteyiz.
Anlayışımız, insana yatırım yaparak, onun en iyi şekilde yetişmesine ve gelişmesine katkıda bulunan bir etkinlikle kalite ve kariyeri öne çıkaran bireyleri iş hayatına hazırlamaktır.Geçen zaman içinde kuruluş felsefesindeki amaçlarımız değişmemiş bir öğretmen kuruluşu olan dershanemiz ilk günkü heyecanla çalışmalarına devam etmektedir.Uluslarlarası Certiport Sınav Merkezi olarak faaliyete 2012 yılında başlamıştır. Ankara'da Uluslararası geçerliliği olan sertifikaları yalnızca kurumumuz vermektedir.

Çözüm Eğitim Kurumları Bil-Koop Bilgisayar Kursu Certiport Sınav Merkezi

Cihan Sokak No:13/6 Sıhhiye Çankaya/ANKARA

Çözüm Eğitim Öğretim Limited Şirketi, Iconte ve Wceis Uluslararası organizasyonlarının düzenleyicisidir.


Fotoğraflar
ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU ÖZEL BİL-KOOP BİLGİSAYAR KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÇÖZÜM EĞİTİM KURUMLARI/Bil-Koop Bilgisayar Kursu; BİL-KOOP(Bilgisayar Elemanları Hizmet Üretim ve Pazarlama Kooperatifi) adıyla 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu 20 kişi tarafından 1983 yılında kurulmuş 1985 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından kurum açma ve öğretime başlama izni verilerek eğitim-öğretim faaliyetine başlamıştır. 1996 yılı sonlarında Bil-Koop Bilgisayar Kursu tüm kurucuları öğretmen ve eğitimci olan Çözüm Eğitim Öğretim Limited Şirketi tarafından devir alınarak eğitim faaliyetine devam etmiş halen de devam etmektedir. 28 yılı aşkın süredir eğitim faaliyetini sürdüren kurumumuz köklü bir geçmişe sahiptir. Sürekli kendini yenileyerek çağdaş ve evrensel standartlarda eğitim faaliyetini sürdürme çabası içerisindedir. Anlayışımız, insana yatırım yaparak, onun en iyi şekilde yetişmesine ve gelişmesine katkıda bulunan bir etkinlikle kalite ve kariyeri öne çıkaran bireyleri iş hayatına hazırlamaktır. Geçen zaman içinde kuruluş felsefesindeki amaçlarımız değişmemiş bir öğretmen kuruluşu olan dershanemiz ilk günkü heyecanla çalışmalarına devam etmektedir. Uluslarlarası Certiport Sınav Merkezi olarak faaliyete 2012 yılında başlamıştır. Ankara'da Uluslararası geçerliliği olan sertifikaları yalnızca kurumumuz vermektedir. Çözüm Eğitim Kurumları Bil-Koop Bilgisayar Kursu Certiport Sınav Merkezi 0 (312) 433 03 97 Cihan Sokak No:13/6 Sıhhiye Çankaya/ANKARA Çözüm Eğitim Öğretim Limited Şirketi, Iconte ve Wceis Uluslararası organizasyonlarının düzenleyicisidir.