Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özel Halime Usta Güzellik Kursu

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Güzellik Uzmanlığı Kursu , Protez Tırnak Kursu , İpek Kirpik Kursu , Kalıcı Makyaj Kursu , Dövme Kursu

Kurs Veren Hakkında
1987 Yılında sektöre katıldık. Yılmadan öğretmeye ve en iyi ürünlerle çalışmaya devam ediyoruz. Kurs bitiminde M.E.B. onaylı diploma veriyoruz ve bu diploma iş sahibi olmanızın ilk adımı.

Kurucumuz Halime USTA; İspanya, Almanya, İtalya, Çin ve Türkiye’nin isim yapmış kuruluşlarından mesleğiyle ilgili ve kullandığı ürünlerle ilgili gerekli eğitimleri aldı.

Derler ki; Öğretmenler bilgilerinin %30’unu saklar Oysa ‘Halime Usta Güzellik Kursu’nda %100 eğitim %100 uygulama esastır.

Halime Usta ;Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tüm bilgileri ve uygulama yöntemlerini kendine has yöntemleriyle tabiri caizse beyinlerinin içine soka soka, öğrencilerinin ellerine vura vura öğretir. Tüm açıklığıyla öğretene ve öğrenciler en iyi şekilde uygulayana kadar.

KURSLARIMIZ

* Güzellik Uzmanı ( Estetisyen) 552 saat MEB Onaylı Kurs Bitirme Belgesi,
*Kalıcı Makyaj 432 saat MEB Onaylı Kurs Bitirme Belgesi,
*Protez Tırnak 264 saat MEB Onaylı Kurs Bitirme Belgesi,
*Kalıcı Makyaj 64 saat MEB Onaylı Kurs Bitirme Belgesi (Güzellik Uzmanı Olanlar için),
*Epilasyon-Depilasyon 256 saat MEB Onaylı Kurs Bitirme Belgesi,
*İpek Kirpik
*Kirpik Perması
*Dövme-Tattoo

www.halimeusta.com.tr

Fotoğraflar
Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu Özel Halime Usta Güzellik Kursu

Verilen Kursların Ayrıntıları
1987 Yılında sektöre katıldık. Yılmadan öğretmeye ve en iyi ürünlerle çalışmaya devam ediyoruz. Kurs bitiminde M.E.B. onaylı diploma veriyoruz ve bu diploma iş sahibi olmanızın ilk adımı. Kurucumuz Halime USTA; İspanya, Almanya, İtalya, Çin ve Türkiye’nin isim yapmış kuruluşlarından mesleğiyle ilgili ve kullandığı ürünlerle ilgili gerekli eğitimleri aldı. Derler ki; Öğretmenler bilgilerinin %30’unu saklar Oysa ‘Halime Usta Güzellik Kursu’nda %100 eğitim %100 uygulama esastır. Halime Usta ;Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tüm bilgileri ve uygulama yöntemlerini kendine has yöntemleriyle tabiri caizse beyinlerinin içine soka soka, öğrencilerinin ellerine vura vura öğretir. Tüm açıklığıyla öğretene ve öğrenciler en iyi şekilde uygulayana kadar.
Bütün Malzemeleri + Uv Cihazı + Set Çantası bulunan ve 264 Saatlik müfredatı olan bu eğitimimiz Sınırsız eğitim ve MEB onaylı Kurs Bitirme Belgesi almanızı sağlar. Bu belge sizin Çalışma İzin Onayınızdır.
A 'dan Z 'ye bütün malzemelrin bulunduğu set ve SINIRSIZ EĞİTİM anlayışı ile vermiş olduğumuz İpek Kirpik dersimiz bire bir özel eğitimdir.
64 Saatlik Müfredat ve 432 Saatlik müfedat olmak üzere iki çeşit kalıcı makyaj eğitimi vermekteyiz.
Kurs sonunda MEB onaylı Kurs Bitirme Belgesi alırsınız ve bu sizin Çalışma İzin Onayınızdır.
Dövme Sanatının İncelikleri uygulaması nazari bilgileri, Kendisine telkari sanatını seçen hocamız eşliğinde verilmektedir.

Yorumlar