Ankara Sincan Özel Önder Dört İşlem Etüt Eğitim Merkezi

Bu kursu paylaş
1 Yorum

ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

sİncan, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yaz Okulları Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu , Etüt Kursu , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 25.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 3011 kurs/özel ders verenden 321 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ, 529 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4-5-6-7 ve 8. Sınıflar için TEOG Hazırlık Kursu, Okuldaki Yazılılara Hazırlık Kursu, 4-5-6-7 ve 8. Sınıflar için her dersten Özel Ders imkanı

Fotoğraflar
ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ ÖZEL ÖNDER DÖRT İŞLEM ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Yaz Okulları Nedir?

Yaz okulu  önce yaz tatilinde 3 ay boyunca, evde çocuklarına yetemeyen aileler tarafından tercih edilmeye başlanmış ancak seneler içinde, ailelerin yaz okullarındaki kazanımları fark etmeleriyle, gereklilikten dolayı tercih edilen bir okul olmaya başlamıştır. Yaz okulları çocukların bilgi ve becerilerinin gelişmesine katkıda bulunurken, yaz aylarının da dolu dolu geçmesine olanak sağlıyor.

Çocukların ilgi alanına göre seçilen aktiviteler sosyalleşmeye katkı sağlarken, aynı zamanda evde oturup bilgisayar başında zaman geçirmelerine de engel oluyor. Spor aktiviteleri zorlayıcı bir etkinlik olmadığı için çocuğu bunaltmayacağı gibi, ilerleyen yaşlarda özgüven kazanmasına katkı sağlayacaktır.

Yıl boyunca ev, okul, kurs arasında mekik dokuyan çocukların bilgi ve becerilerini de arttıran bu tarz aktiviteler, diğer taraftan dışarıda bir hayatın var olduğunu da gösterir niteliktedir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
4-5-6 ve 7. sınıflar için Matematik ve İngilizceden oluşan bir program. Her yıl Temmuz ayında ÜCRETSİZ olarak verilir.

Yorumlar
Engin HAYALOĞLU
Bu kadar kısa sürede cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Daha detaylı bilgi almak için en kısa zamanda sizi yerinizde ziyaret etmek isterim.
25.04.2017