Ankara Merkez Ferid Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ferid Çetin

merkez, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , ASP Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ferid Çetin, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2954 kurs/özel ders verenden 189 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ferid Çetin, 142 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,

2011 yılı Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. Mezuniyet tarihinden beri özel sektörde yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım.
Kullandığım yazılım dilleri : C#, Asp.net, MS SQL, Android, C++.

Teşekkürler.

Fotoğraflar

Bootstrap Nedir?

Bootstrap,Twitter'ın Apache 2 lisansıyla açık kaynak yaptığı CSS,HTML araç kiti. CSS tarafından LESS'i kullanıyor.CSS ve JS hazır halde bulunuyor. Bootstrap ile CSS'ye tam anlamıyla hakim olabilirsiniz. Bootstrap ile oluşturulmak istenen projeler için özel olarak tasarlanmış JQuery eklentileri vardır.

Kodlama Nedir?

Kodlama diğer adıyla programlama kelime anlamıyla belirli şartlara ve düzene göre yapılması öngörülen işlemlerin bütünü anlamına gelir. Programlama bilgisayara ya da elektronik devre ve mekanik sistemlerden oluşan düzeneklere bir işlemi yaptırmak için yazılan komutlar dizisinin bütünü veya bir kısmı olarak tanımlanır.

Kodlama dersi aynı zamanda programlama ve yazılım dersi olarak da isimlendirilebilir. Kodlama dersi ile öğrencilere bilgisayar yazılımı geliştirmenin (programlamanın) temelleri öğretilmek amaçlanmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu programlama eğitiminin öğrencilere yansıtıcılık, yaratıcılık, kural öğrenme ve kurallara uyma, problem çözme ve analitik düşünme, uzamsal düşünme becerileri gibi beceriler kazandırmaktadır (AKPINAR & ALTUN, 2014). Bu açıdan bakıldığında ilkokullarda verilecek olan kodlama dersinde amaç herkesi yazılımcı olarak yetiştirmek değil yukarıda sayılan bu nitelikleri kazanmasını sağlamaktır.

Günümüzde okur yazarlık tanımlarının içerisine bir de bilgisayar okur yazarlığı tanımı girmiştir. Bilgisayar okur yazarlığı en basit haliyle bilgisayarı kullanma yeteneği olarak tanımlansa da bilgisayar okuryazarı olan bir bireyin, çeşitli sorunların çözümünde, iletişim kurmada, bilgi edinmede bilgisayar kullanması ve bilgisayarın çalışma mantığı, bilgisayarda kullandığı programların nasıl geliştirildiği ve çalıştığı hakkında bilgi sahibi olması beklenmektedir (Akgül, Küpeli, & Kır, 2015).
Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba,

Asp.net , MVC ile Bootstrap kullanarak websitesi geliştirmesi yapmaktayım. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

Asp.net , MVC , C# ve MS SQL uygulamaları geliştirmesi yapmaktayım. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

C# ve MS SQL ile kişisel veya kurumsal uygulamalar geliştirmekteyim. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

C #, MS SQL, Asp.net , MVC ile websitesi geliştirmesi yapmaktayım. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

Asp.net , MVC ile websitesi geliştirmesi yapmaktayım. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

Asp.net , MVC ile websitesi geliştirmesi yapmaktayım. C# ve MS SQL ile kurumsal veya kişisel uygulamalar geliştirmteyim. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

C# ve MS SQL kullanarak kişisel veya kurumsal uygulamalar geliştirmekteyim. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

Asp.net , MVC ile websitesi geliştirmesi yapmaktayım. Bu konular da özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

C ve C++ özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.
Merhaba,

C ve C++ özel dersler verebilirim.

Teşekkürler.