Bu kursu paylaş
0 Yorum

AS KERVAN SÜRÜCÜ KURSU

sİncan, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: C Sınıfı Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , A1 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında
Yılların Verdiği Eğitimci Tecrübesi ile Siz Ankaralıların 1994 yılından bu yana SİNCAN DA Hizmet Kalitesini ve Eğitimde İnce Çizgilerini Bozmadan Yoluna Devam eden Kursumuz, Sürücü Adaylarının her zaman ilk tercihi olmuştur.

Kursumuz gelişime açık, teknolojik ekipmanlar ve alanında profesyonel, direk usta öğreticiler ile, konularında tecrübeli Teorik Eğitmenleri ile daima en iyi eğitimi sunmayı hedeflemiştir.

Sürücü Kursumuzda 20.000 adayımız B Sınıfı Sürücü Belgesini Almakla beraber, gerek otomatik vites direksiyon eğitimi, gerekse manuel vites direksiyon derslerini, son model araçlarımızla almışlardır.

Derslerimizde en önemli hedeflerimizden birisi, araç kullanmayı bilen bireyler yetiştirmek yerine, trafik kurallarına uyan, araç ile ilgili tüm konulara hakim, diğer sürücülerin haklarına saygılı, araç ve yol kavramları ile, oluşabilecek tüm aksaklıklarla trafik kazalarının önüne geçmek için, yapılması gerekenler gibi daha bir çok husus öğretilmektedir.

Amacımız sizi ehliyet sahibi yaparken, iyi bir sürücü olmanızı sağlamaktır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
ANKARA SİNCANDA 1994 DEN BU YANA HİZMET VEREN 20.000 ADAY MEZUNİYETİ OLAN B-A2-A1-D SINIFI EHLİYETLER VERİLMEKTEDİR.

Yorumlar