Ankara Sincan Çözüm Eğitim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SİNCAN ÇÖZÜM EĞİTİM

sİncan, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Biyoloji Kursu , Edebiyat Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SİNCAN ÇÖZÜM EĞİTİM, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 07.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2927 kurs/özel ders verenden 1045 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. SİNCAN ÇÖZÜM EĞİTİM, 15 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
PROBLEM YOK ÇÖZÜM VAR

Çözüm ailesi olarak Liseleri “Hayatı Yorumlama” dönemi olarak tanımlıyor, eğitim yaklaşımımızı ve ortamlarımızı buna göre tasarlıyoruz.Temel liselerimizde 11. ve 12. sınıflarda alana göre ders alternatifleri sunuyoruz. Sınıfları buna göre oluşturuyoruz.

“Hayatı yorumlama” dönemi, çocuklarımızın artık geleceklerine karar verdikleri dönemdir. Rehberlik hizmetleri, derslerimiz, digital uygulamalarımız, yayınlarımız, sınavlarımız, dil eğitimlerimiz bunu destekler niteliktedir.Akademik olarak bu derece yatırım yaptığımız liselerimizi, öğrencilerimizin seçebileceği ve rahatlıkla eğitim alabilecekleri ekonomik şartlarla sunuyoruz.


Biyoloji Nedir?

Latince Bios (canlı) ve logos (bilim) kelimelerinin birleşmesinden meydana gelen Biyoloji bugün en popüler bilim dalları arasında belkide ilk sırayı alır. Canlılık insan oğlunun her zaman ilgisini çeken bir husus olmuştur. Aristo’dan bu yana biyoloji alanında bir çok gelişmeler olmuştur. Ama 20. yüzyılda biyoloji alnında yapılan gelişmeler bunlardan binlerce kez daha fazladır. Özellikle elektron mikroskobunun keşfinden sonra canlılık mikro-aleme kayarak hücre ve içeriği incelenmiş, bir müddet sonra bu da yeterli olmayıp gen yapısına kadar inilmiştir. Üniversiteler de biyoloji bilimi geliştirilerek detaylar üzerinde durulmuştur. Bu daha çok moleküler alanda gerçekleşmiştir. Canlılar arası benzerlikten tutunda tedavisine kadar hemen hemen bütün biyolojik olaylarda artık gen yapıları incelenerek neticelere varılmaktadır.

Edebiyat Nedir?

Edebiyat, kişinin duygu ve düşüncelerini, kendine özgü bir dil kullanarak, estetik kurallar çerçevesinde, yazılı veya sözlü olarak dile getirmesidir. Edebiyat anlama, yorumlama, değerlendirme, benzerleriyle karşılaştırma, yerleştirme basamaklarını yaptığı için bir bilimdir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
MATEMATİK FİZİK KİMYA BİYOLOJİ VE TURKCE ALANLARINDA KALİTELİ EĞİTİM VEREBİLECEK ÖĞRETMENLERİMİZ SİZLERİ BEKLEMEKTE
PROBLEM YOK ÇÖZÜM VAR