Ankara Sincan Orkun Kılıçarslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Orkun KILIÇARSLAN

sİncan, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yakın Savunma Kursu , Kung Fu Kursu , Wushu Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Orkun KILIÇARSLAN, ANKARA SİNCAN ve civarında hizmet vermekte olup 30.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2851 kurs/özel ders verenden 1532 . sıradadır. Başta Yakın Savunma olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Orkun KILIÇARSLAN, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Wushu Sanda (kung-fu) Uzak Doğu sporudur. Bireysel ve Grup halinde dersler verilir. Müsabakalar a hazırlanan lar, sağlık icin veya savunma icin başvurmak isteyenlere özel ders verilir


Yakın Savunma Nedir?

Savunma sporları denildiği zaman ülkemizde ve dünyada ilk olarak akıllara uzak doğu sporları gelmektedir. Hiç şüphesiz bu konuda uzak doğu ülkelerinden Japonya, Kuzey Kore ve Güney Kore'nin etkisi oldukça büyüktür. Yine aynı şekilde bizim kültürümüze de oldukça yakın olan savunma sporları da bu nedenle en çok tercih edilen sporlar listesinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Kung Fu Nedir?

Shaolin Kung Fu. ... Shaolin Kung-Fu bir yaşam biçimidir,bir mücadele sanatıdır, özgüvendir, kendini tanıyıp sevmek ve tüm canlıları da sevmektir. Başarılı olunduğunda insanoğlunun standart kalıpların dışına çıkarak bilinmeyen sırları keşfetmesi, inanılmaz olanın gerçekleşmesi demektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara içerisinde bireysel ve toplu Wushu Sanda (kung-fu) dersleri verilir. Günleri ve Saatleri egitim alan kişi veya kişiler belirleyebilir.