Ankara Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TEKDİL İngilizce Öğrenim Merkezi

merkez, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yaz Okulları Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TEKDİL İngilizce Öğrenim Merkezi, ANKARA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2820 kurs/özel ders verenden 969 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. TEKDİL İngilizce Öğrenim Merkezi, 329 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1978 yılından itibaren Ankara'da İngilizce eğitimi veren Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi; Karanfil ve Çayyolu şubesi olarak 2 farklı yerde kursiyerinin yabancı dil eksikliğini gidermektedir. Karanfil şubemizde YDS, TOEFL, Proficiency programları verilmekte olup, Çayyolu Şubemizde ise sadece 6-12 yaş arası çocuklara yönelik uygulamalı İngilizce eğitimleri verilmektedir.

Since its foundation in 1978, TEKDİL English Learning Centre has been successfuly meeting the demand for a comprehensive training in English language in its two branches, one located on Karanfil street in Kızılay, where as the other one in Çayyolu. The former is providing training for YDS, TOEFL and profficiency Programs and the second is dedicated solely to the training of youngesters aged between 6 to 12 with a method which mainly based on practice of acquired language skills.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 99922837 KURUM KODU İLE
38 SENEDİR FAALİYET GÖSTEREN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DENETİMİNDE RESMİ BİR DİL KURSUDUR.


Yaz Okulları Nedir?

Yaz okulu  önce yaz tatilinde 3 ay boyunca, evde çocuklarına yetemeyen aileler tarafından tercih edilmeye başlanmış ancak seneler içinde, ailelerin yaz okullarındaki kazanımları fark etmeleriyle, gereklilikten dolayı tercih edilen bir okul olmaya başlamıştır. Yaz okulları çocukların bilgi ve becerilerinin gelişmesine katkıda bulunurken, yaz aylarının da dolu dolu geçmesine olanak sağlıyor.

Çocukların ilgi alanına göre seçilen aktiviteler sosyalleşmeye katkı sağlarken, aynı zamanda evde oturup bilgisayar başında zaman geçirmelerine de engel oluyor. Spor aktiviteleri zorlayıcı bir etkinlik olmadığı için çocuğu bunaltmayacağı gibi, ilerleyen yaşlarda özgüven kazanmasına katkı sağlayacaktır.

Yıl boyunca ev, okul, kurs arasında mekik dokuyan çocukların bilgi ve becerilerini de arttıran bu tarz aktiviteler, diğer taraftan dışarıda bir hayatın var olduğunu da gösterir niteliktedir.

YÖKDİL Sınavı Nedir?

Akademik personelin yabancı dil yeterliliğini belirlemek için YÖK tarafından yapılan sınavdır.