Ankara Çankaya Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bilgi Teknolojileri (IT) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 12.03.2020 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2955 kurs/özel ders verenden 1373 . sıradadır. Başta Bilgi Teknolojileri (IT) olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Vektörel Bilişim Bilgisayar Eğitim Merkezi

2004 yılında kurulan Vektörel Grup, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar.
Aynı anda 225 öğrenciye Yazılım Kursu, Autocad Kursu, 3Ds Max Kursu, Microsoft Ağ Sistem Kursu, Web Tasarım Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Solidworks Kursu, Java kursu, Revit Kursu, IOS Swift Kursu, Robotik Kodlama Kursu, Linux Kursu, AfterEffects Kursu, Premiere Kursu, İleri Excel Kursu, Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi Eğitimlerini verebilme kapasitesine sahip Vektörel Bilişim; 17 adet tam donanımlı ve akıllı tahta özellikli, klimalı laboratuarları, "Uzaktan Eğitim" odası, 36 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve M.E.B. onaylı sertifika çeşitliliğiyle de Ankara'nın En Geniş ve Uzman Eğitmen Kadrosuna Sahip, Türkiye'de "Tam Öğrenme Modelini" Uygulayan TEK Bilgisayar Eğitim Merkezidir.

Microsoft Yazılım Uzmanlığı, Java Kursu, AutoCAD Kursu 3Ds Max Kursu Ankara ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Vektörel Bilişim 2004 yılından bu yana 130 bin'in üzerinde mezun verdi. Bu eğitimeri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Oracle, Google gibi kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazandılar.

Fotoğraflar
VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ VEKTÖREL BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM MERKEZİ


Verilen Kursların Ayrıntıları