Ankara Yenimahalle Alfa Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alfa Akademi

yenİmahalle, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Excel Kursu , İngilizce Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alfa Akademi, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 28.02.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 819 . sıradadır. Başta Bil. İşletmenliği olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alfa Akademi, 428 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yenimahalle'de hizmet vermekteyiz.

Fotoğraflar
Alfa Akademi Alfa Akademi Alfa Akademi Alfa Akademi Alfa Akademi Alfa Akademi

Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

Bil. İşletmenliği Nedir?

Bilgisayar işletmeni, kamu kurumlarında bulunan bilgisayarların bakımını ve düzenlemesini yapan kişidir. Atama yolu ile bu mesleğe dâhil olurlar. Onarım ve bakım elemanı olarak bilgisayar üzerinde bulunan tüm Office programlarına dair bilgilerinin olması gerekir.
Bilgisayar işletmeni olma şartları arasında öncelikle MEB onaylı bir bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak vardır. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası MEB onaylı kurslardan alınabildiği gibi lise ya da üniversite eğitiminiz esnasında bilgisayar içerikli herhangi bir ders aldıysanız bunu belgelendirmeniz halinde sertifika sahibi sayılırsınız. Dersi alma yılınız, dersin kredisi ya süresinin bir önemi yoktur. Daha sonrasında ise geliştirilmiş işlemler bakımından sertifikanız verilirken atama için KPSS puan şartı aranacaktır. En az 70 olanlar genel tercihlerde sıralamaya girmeye hak kazanacaktır. Bu şartları sağlıyorsanız 6225 bilgisayar işletmenliği kodu olan kadrolar arasında tercih yapabilirsiniz. Bunun için lisans ve önlisans mezunu olan adaylardan bir alım yapılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
yeni mahallede hizmet vermekteyiz.