Ankara Yenimahalle Aysel Dinçer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aysel Dinçer

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İktisadi Sistemler Kursu , Ön Muhasebe Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu , Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aysel Dinçer, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 66 . sıradadır. Başta Ön Muhasebe olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aysel Dinçer, 120 gelen talepten 79 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
G.Ü. iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi  Muhasebe mezunuyum. İşkur ve dersanelerde Ofis programları / Muhasebe ve Bilgisayarlı Muhasebe eğitmenliği yaptım.
Zirve ile ön muhasebe ve Entegrasyonlu Genel muhasebe dersi vermekteyim.

Fotoğraflar

İktisadi Sistemler Nedir?

İktisadi sistemler dersinde, temel ekonomik sorunların çözümünde, üretim, tüketim ve dağılım konularında kararların oluşturulmasında farklı sistemlerin yaklaşım ve önerilerinin öğrencilere aktarılması amaçlanmaktadır. Ekonomik Sistem ve Amacının ne olduğuyla ilgili bilgi verilir; Ekonomik Sistemleri Değerlendirme Ölçütleri ve bunların sınıflandırılması anlatılır. Kapitalist Sistem ve Kapitalizmin Ekonomik Kurumları ile Kapitalist Sistemin Oluşum Evreleri hakkında tartışmalar yapılır. İktisadi sistemlerden Merkantilizm ve Fizyokrasinin gelişim aşamaları, ülke ekonomi politikalarına etkileri nelerdir, açıklanır. Uygulamada Kapitalist Sistem ve ortaya çıkardığı etkilerin ne olduğu anlatılarak, karşıt iktisadi düşünce; Sosyalist Düşüncenin doğuşu ve Bilimsel Sosyalizmin gelişimi anlatılır. Uygulamada Sosyalist Sistem ve ortaya çıkan etkileri ile yakın tarih örneklerinden Sovyetler Birliği ve Çin Halk Cumhuriyeti ekonomi-yönetim modelleri tartışılarak, anlatılır. Ekonomik Sistemler alanında ortaya çıkan yeni kavramlar ve yaklaşımlar ele alınır.

Ön Muhasebe Nedir?

Ön Muhasebe: İşletmelerin temel muhasebe işlemlerini takip etmektir. Ön muhasebe işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini yani, işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Zirve programı ile ön muhasebe entegrasyon uygulaması ile genel muhasebeye aktarımı.
G.Ü.  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Mezunuyum. Özel dershane ve Kurslarda Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Ofis Programları ile ilgili Eğitmenlik yaptım. Halen özel kurs vermekteyim.
Genel muhasebe teorik ve uygulamalı olarak açılış bilançosu dan kapanış bilançosunu kadar tüm işlemler.
Genel muhasebe teorik ve uygulamalı olarak, kuruluş bilançosu dan kapanış bilançosunu kadar tüm muhasebe ve mali tabloların işlenmesi.
ofis programi
ofis programi
ofis programi
ofis programi