Ankara Yenimahalle Carlos Reyes

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Carlos Reyes

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İspanyolca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Carlos Reyes, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 552 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Carlos Reyes, 42 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben Carlos Reyes. Meksikalıyım. Şu anda Türkiye'de yaşıyorum. Bilgisayar mühendisliği bölümünde okudum. Ayrıca kendimi İspanyolca öğretmenliği konusunda da geliştirdim. Son beş yıldır çok severek öğrettiğim İspanyolca'yı, çok sevdiğim Türkiye'de de öğretmeye devam etmek istiyorum.
Dersler interaktif, eğlenceli ve kültürel açıdan da zengin olarak işlenecektir.

Fotoğraflar

İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları