Ankara Yenimahalle Meksa

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MEKSA

yenİmahalle, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ahşap Boyama Kursu , Saç Simülasyonu Kursu , Satış Koçluğu Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Dış Ticaret Kursu , Sigortacılık Kursu , Girişimcilik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MEKSA, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 06.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2763 kurs/özel ders verenden 1152 . sıradadır. Başta Bil. İşletmenliği olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. MEKSA, 54 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mesleki Eğitim ve Küçük Sanayi Destekleme Vakfı (MEKSA), özel hukuk hükümlerine göre 1985 yılında kurulmuş kamuya yararlı bir vakıftır. Kuruluşundan bu yana Türkiye’ de işgücü piyasasının ihtiyaç ve standartlarını dikkate alan, uygulamalı bir meslek eğitimi modelinin benimsenmesi ve yayılması için çaba harcamaktadır. Ulaşmak istediği hedef, mesleki eğitim ile istihdam arasında bir bağ kurulmasıdır.
Bu amaçla ” işletmelerüstü eğitim merkezleri” kurulmakta, donatılmakta ve işletilmektedir. Bu tür çalışma, mesleki eğitim ve istihdamla ilgilenen bütün kuruluşların katılımını ve katkısını gerektirdiği için, bu nitelikteki kuruluşlar MEKSA Vakfı ile işbirliği yapmakta ve Yönetim Kurulu’ nda temsil edilmektedirler. Bunlar aşağıdaki kurum ve kuruluşlardır :Verilen Kursların Ayrıntıları
Mesleki Eğitim ve Küçük Sanayi Destekleme Vakfı (MEKSA), özel hukuk hükümlerine göre 1985 yılında kurulmuş kamuya yararlı bir vakıftır. Kuruluşundan bu yana Türkiye’ de işgücü piyasasının ihtiyaç ve standartlarını dikkate alan, uygulamalı bir meslek eğitimi modelinin benimsenmesi ve yayılması için çaba harcamaktadır. Ulaşmak istediği hedef, mesleki eğitim ile istihdam arasında bir bağ kurulmasıdır. Bu amaçla ” işletmelerüstü eğitim merkezleri” kurulmakta, donatılmakta ve işletilmektedir. Bu tür çalışma, mesleki eğitim ve istihdamla ilgilenen bütün kuruluşların katılımını ve katkısını gerektirdiği için, bu nitelikteki kuruluşlar MEKSA Vakfı ile işbirliği yapmakta ve Yönetim Kurulu’ nda temsil edilmektedirler. Bunlar aşağıdaki kurum ve kuruluşlardır :