Ankara Yenimahalle Melis Toker

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melis Toker

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Karakalem Kursu , 3D Studio Max Kursu , Dijital Animasyon Kursu , Fotoğrafçılık Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melis Toker, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 03.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2685 kurs/özel ders verenden 287 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Melis Toker, 33 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dumlupınar üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film/ Animasyon mezunuyum. 1 yıl kadar ''Keloğlan'' film projesinde 3D Uv Mapping & Texture Artist olarak çalıştım. Şu an kamu sektöründe 2B/ Cel Animasyon ve Fotoğrafçılık dersleri vermekteyim.
TEKLİF ALMAK VE İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
Tel: 0554 124 93 96


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Karakalem Nedir?

Karakalem Sanatı; kurşun, kömür, grafit gibi çizim araçları ile çizilen resim. Pek çoğu doğada bulunan, geniş malzeme yelpazesi nedeniyle en eski sanat dallarından biridir.