Ankara Yenimahalle Mor Çilek Sanat Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mor çilek sanat okulu

yenİmahalle, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Tango Kursu , Salsa Kursu , Cha Cha Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Akustik Gitar Kursu , Yan Flüt Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Şan Kursu , Flamenko Gitar Kursu , Bağlama Kursu , Cimnastik Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mor çilek sanat okulu, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 724 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mor çilek sanat okulu, 780 gelen talepten 26 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzun süredir Batıkent'te hizmet veren firmamız da bir çok çilek yetişti ve yenilerini de bekliyoruz.
Atölyemiz de ki çilekler'imiz için hazırladığımız kurslarımız:

*EL SANATLARI
-RESİM KURSU
-SERAMİK EĞİTİMİ
-GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI

*DANS
-HALK OYUNLARI
-MODERN DANS
-BALE EĞİTİMİ
-SALSA
-ÇAÇA
-TANGO

*TİYATRO  ( Çocuklara & yetişkinlere özel )
-DRAMA EĞİTİMİ
-TİYATRO VE OYUNCULUK

*MÜZİK
-KEMAN
-GİTAR
-PİYANO
-DAVUL
-BAĞLAMA
-ŞAN
-KORO & ORKESTRA
-YAN FLÜT

*JİMNASTİK

*SATRANÇ    

Sizlerle bildiklerimizi paylaşmak için kursumuz yeni çileklerini bekliyor :)        

Fotoğraflar
Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu Mor çilek sanat okulu

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Tiyatro Nedir?

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket (jest)ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. Tiyatro eseri, olayları oluş yoluyla gösterir. Bu yönüyle konuşma ve eyleme dayanan bir gösteri sanatı olarak da tanımlanabilir.

Tiyatro dersleri kurstan kursa küçük farklılıklar gösterse de genellikle aynı program üzerine şekillendirilir. Çoğu sahne tutkunu için tutkuya dönüşen bu sanat kişilere kendilerini keşfetmelerini sağlayacak unutulmaz deneyimler kazandıracaktır.

Sahne tozunu bir kez yuttuğunuzda, bir kez dahi alkışlandıktan sonra bu heyecandan vaz geçmek istemeyeceksiniz. Eğitimlerin ders programını ve içeriğini merak ediyorsanız eğer;

Program İçeriği

Ses
Beden Dili
Şan
Doğaçlama
Nefes
Diksiyon
Tiyatro Dili
Oyunculuk Teknikleri
Toplu Oyunculuk
Tiyatro Tarihi ve Kuramları
Dans
Yaratıcı Drama
Fonetik
Artikülasyon
Sahne Arkası

Kurslara Kimler Katılabilir?

Sanata saygısı ve tiyatroya merakı olan herkes katılabilir. Perde bir kez de sizin için açılsın istiyorsanız, sahne sizi bekliyor.

7-13 yaş arası Çocuk Grubu
14-18 yaş arası Genç Grubu
18 ve üstü için Yetişkin Gruplarına katılabilirsiniz