Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sefa Alıcıoğlu

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sefa Alıcıoğlu, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 06.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1551 kurs verenden 565 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Sefa Alıcıoğlu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Şahıs olarak özel ders veriyorum Hacettepe üniv.fen bilimleri Öğrt.mezunuyum 3 yıllık öğretmenim 2 yıl boyunca özel ders verdim 14-15 öğrenciye ders verdim bu öğrenciler TEOG da en kotu18-19 yaptılar kendime güveniyorum konulara hakimim. Derslerime öncelikle konu anlatarak başlarım devamında test cozeriz öğrenciyle ve o konuyla ilgili ödev veririm. Düzenli takip yaparak eksik ve anlaşılmayan konu bırakmam eksik anlaşılmayan konuları tekrar ederek sorunlu kızım birakmam öğrenci evi etüt merkezi  veya kendi evimde  derslerimi yaparim. İlk ders ücretsiz tanıma amaçlı isleyebilirim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Şahıs olarak özel ders veriyorum Hacettepe üniv.fen bilimleri Öğrt.mezunuyum 3 yıllık öğretmenim 2 yıl boyunca özel ders verdim 14-15 öğrenciye ders verdim bu öğrenciler TEOG da en kotu18-19 yaptılar kendime güveniyorum konulara hakimim. Derslerime öncelikle konu anlatarak başlarım devamında test cozeriz öğrenciyle ve o konuyla ilgili ödev veririm. Düzenli takip yaparak eksik ve anlaşılmayan konu bırakmam eksik anlaşılmayan konuları tekrar ederek sorunlu kızım birakmam öğrenci evi etüt merkezi veya kendi evimde derslerimi yaparim. İlk ders ücretsiz tanıma amaçlı isleyebilirim.

Yorumlar