Ankara Yenimahalle Vedat Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

vedat özdemir

yenİmahalle, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Photoshop Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Corel Draw Kursu , Illustrator Kursu , Indesign Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
vedat özdemir, ANKARA YENİMAHALLE ve civarında hizmet vermekte olup 26.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2970 kurs/özel ders verenden 369 . sıradadır. Başta Grafik Tasarım olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. vedat özdemir, 79 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Grafik tasarım alanında; Corel, Photoshop, Indesign, Illustrator programlarının eğitimini veriyorum.  Grafik tasarım ve yayıncılık sektöründe dizgi işinin öğrenilmesi ve uygulamaya geçirilmesi konusunda da eğitim vermekteyim. Yaklaşık 15 senelik eğitmenlik tecrübem bulunmaktadır. Bir çok eğitim kurumunda ayrıca İŞKUR ve Dünya Bankası projelerinde eğitmenlik görevinde bulundum. İster baskıya yönelik tasarım ve baskı süreci konusunda, ister yayıncılık sektöründe çok sayfalı işlerin dizgi ve tasarımında kişiye göre eğitim verebilirim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Basit dosyalardan faaliyet raporlarına, hatta kitap dizgisine kadar word programını nasıl kullanabileceğinizi öğretebilirim.
Basit hesaplamalardan maliyet hesaplamalarına kadar excel programını en verimli nasıl kullanabileceğinizi öğretebilirim.
Basit sunumlardan kurumsal prezentasyonlara kadar etkili ve sonuç odaklı dijital gösterimleri powerpoint programında nasıl hazırlayabileceğinizi öğretebilirim.
Fotoğraf renklendirme, fotoğraf birleştirme ve ayırma, dekupe, efekt oluşturma, eski fotoğraf onarımı, montaj, Kapak tasarımları vs aklınıza gelebilecek her konuda photoshopu öğretebilirim.  
Matbaalarda en çok kullanılan grafik tasarımı olan Corel Draw programında tasarımdan montaj aşamasına kadar her konuda  eğitim verebilirim.
Adobe'nin piyasada en çok rağbet gören vektörel tasarım programı olan Illustrator ile tasarım sınırlarınızı keşfetmenize yardımcı olacak eğitimler verebilirim.
Çok sayfalı (kitap, dergi, faaliyet raporları...) işlerde en verimli şekilde kullanabilmeniz için her seviyede Indesign eğitimi verebilirim.