Antalya Alanya Süha Duran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Süha Duran

alanya, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Süha Duran, ANTALYA ALANYA ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 840 kurs/özel ders verenden 265 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Süha Duran, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yılı aşkın süredir müzik sektöründe bulunan kişinin bilgi, birikim ve deneyimlerinden faydalanmak ister misiniz?


Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Günümüzde en yaygın kullanılan (Digital Audio Workstation) DAW’lardan olan  Studio One, Cubase vb ile aranje, edit, miks, mastering eğitimlerini stüdyomda bire bir; şehir dışında olanlar içinse online olarak Skype / Zoom üzerinden vermekteyim. DAW teknolojisine ilk defa başlayacak olan bir öğrenci, yaklaşık 12 hafta süresince; midi, beat yazılımlarını, ses kayıtlarını, dijital kurgu (edit) ve miks uygulamalarının temel girişine sahip olacaktır.